Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Obniżka! PADS w praktyce. Nowoczesny pakiet CAD dla elektroników (e-book) Zobacz większe

PADS w praktyce. Nowoczesny pakiet CAD dla elektroników (e-book)

ID: 197221

54,00 zł brutto (5% VAT)
51,43 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Autor: Maciej Olech

ISBN: 978-83-60233-54-2
Format: PDF, B5, 398 str.
Wydawnictwo BTC
Legionowo - wydanie papierowe 2010 r.

O książce

Książka jest kompleksowym podręcznikiem przeznaczonym dla wszystkich użytkowników pakietu projektowego PADS, zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

Przejrzysta - oparta na wieloletnim doświadczeniu autora - struktura książki i dogłębne, bogato ilustrowane opisy prezentowanych zagadnień powodują, że poznanie sposobu obsługi oraz „tajników” PADS-a nie sprawi kłopotu także mniej wprawnym projektantom.

Książka jest przeznaczona dla konstruktorów zawodowo zajmujących się projektowaniem PCB, studentów wyższych uczelni technicznych chcących szybko poznać jedno z czołowych na świecie narzędzi do projektowania płytek drukowanych, a także amatorów zajmujących się projektowaniem urządzeń elektronicznych.

Recenzja książki w NetWorld Nr 03/2010

Oprogramowanie PADS (Personal Automated Design System) wspomaga projektowanie płytek drukowanych. Tworzą go trzy aplikacje: PADS Logic – edytor schematu logicznego, PADS Layout – edytor płytek drukowanych i PADS Router – aplikacja służąca do interaktywnego i automatycznego wspomagania projektowania zaawansowanych obwodów drukowanych, z uwzględnieniem wielowarstwowości i sygnałów wysokiej częstotliwości. Program generuje zbiory danych, które można przekształcić w instrukcje sterujące fotoploterem i wiertarką numeryczną oraz wytwarza dokumentację techniczną potrzebną do skompletowania materiałów i prowadzenia montażu.

Czytelnik znajdzie w książce zasady instalowania, konfigurowania i weryfikowania programu, dowie się, jak użytkować poszczególne aplikacje i jak wykorzystać dołączone do programów biblioteki. Obszerny przykład szczegółowo ilustruje proces tworzenia schematu i wykonania projektu płytki drukowanej.

Piotr Kociatkiewicz

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane