Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Obniżka! Mikrokontrolery ST7LITE w praktyce (e-book) Zobacz większe

Mikrokontrolery ST7LITE w praktyce (e-book)

ID: 197207

47,00 zł brutto (23% VAT)
38,21 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Autor: Jacek Bogusz

ISBN: 83-60233-13-6
Format: B5, 303 str.
Wydawnictwo BTC
Warszawa - wydanie papierowe 2006

O książce

W książce zawarto informacje o budowie, architekturze CPU, języku asembler, narzędziach programowych i sprzętowych oraz technikach programowania mikrokontrolerów z rodziny ST7LITE. Są to mikrokontrolery charakteryzujące się legendarną odpornością na zakłócenia EMC, co powoduje, że w wielu aplikacjach są trudne do zastąpienia.

Ponieważ najlepszym sposobem poznania nowych mikrokontrolerów są samodzielne doświadczenia, w książce zawarto ćwiczenia ilustrujące ich możliwości, do których programy napisano w asemblerze. Wszystkie przedstawione ćwiczenia zostały zweryfikowane w zestawie startowym ZL1ST7 współpracującym z programatorem ICP ZL17PRG oraz bezpłatnym oprogramowaniem narzędziowym udostępnionym przez firmę STMicroelectronics. Opisy obydwu urządzeń zamieszczono w książce.

Książka jest przeznaczona dla miłośników techniki mikroprocesorowej, którzy zamierzają stosować w swoich projektach mikrokontrolery ST7. Informacje zawarte w książce mogą być przydatne studentom wydziałów elektroniki, automatyki i informatyki wyższych uczelni technicznych, jak również konstruktorom systemów mikroprocesorowych.

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane