FPA301-20W to wzmacniacz mocy do generatorów funkcyjnych, umożliwiający obsługę obciążeń o impedancji 4Ω, pracujący w zakresie częstotliwości 0-5 MHz z maksymalną mocą 20W. Wyposażony w złącza BNC oraz regulowane wzmocnienie, wzmacnia sygnały o napięciu wejściowym do 14Vpp, zapewniając jednocześnie ochronę przed przeciążeniem
FPA301-20W to wzmacniacz mocy przeznaczony do generatorów funkcyjnych, który zwiększa możliwości standardowych generatorów, umożliwiając obsługę obciążeń o niskiej impedancji, nawet 4Ω. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 0 do 5 MHz i oferuje maksymalną moc wyjściową 20W. Wyposażony w złącza BNC dla wejścia i wyjścia sygnału, ten moduł jest idealnym rozwiązaniem do wzmacniania sygnałów o napięciu wejściowym do 14Vpp i wyjściowym do 28Vpp. Dodatkowo wzmacniacz posiada zabezpieczenia przed przeciążeniem oraz regulowane wzmocnienie (x2 lub x4).
Poręczny generator sygnałów napięciowych 0-24 V i prądowych 4-20 mA. Wyposażony w wyświetlacz 2,4". Zasilany jest za pomocą wbudowanego akumulatora, złącza USB lub zewnętrznego napięcia do 30 V. Fnirsi SG-003A
Brak towaru
Poręczny generator sygnałów napięciowych 0-24 V i prądowych 4-20 mA. Wyposażony w wyświetlacz 2,4". Zasilany jest za pomocą wbudowanego akumulatora, złącza USB lub zewnętrznego napięcia do 30 V. Fnirsi SG-004A
Brak towaru
Poręczny generator sygnałów napięciowych ±12 V i prądowych 4-20 mA. Zasilany za pomocą wbudowanego akumulatora, złącza USB lub zewnętrznego napięcia 15 V do 30 V. Fnirsi SG-002
Moduł generatora pętli prądowej to urządzenie elektroniczne powszechnie używane w przemyśle, automatyce, kontrolach procesów i wielu innych zastosowaniach. Jego zadaniem jest generowanie stabilnego prądu w zakresie od 4 mA do 20 mA