Widok główny
search
  • Widok główny
ID: 1189100
649,00 zł
Brutto

527,64 zł Netto

Urządzenie w formie niewielkiego modułu służące do testów penetracyjnych sieci LAN. Może być w łatwy sposób podłączone do sieci i zaraz po uruchomieniu udostępnia zaawansowane funkcje ataków. Wersja z przewodem USB typu C pozwala nie tylko na zasilanie urządzenia, ale także daje dostęp do portu szeregowego z logowaniem pracy urządzenia. Hak5 SHARK JACK CABLE

4 tyg.
Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Shark Jack Cable to zaawansowane narzędzie do testów bezpieczeństwa sieci LAN. Może być w łatwy sposób podłączone do sieci i zaraz po uruchomieniu udostępnia zaawansowane funkcje eksfiltracji, ataków i automatyzacji. Wersja z przewodem USB typu C pozwala nie tylko na zasilanie urządzenia, ale także daje dostęp do portu szeregowego z logowaniem pracy urządzenia i interfejsem sterowania.

p1189100-payload_252e1a50-60c6-4ab1-9b76-96e664cfdf2a_800x.png

Prosty język skryptowy umożliwia szybkie tworzenie testów penetracyjnych przy użyciu bash i znanych narzędzi sieciowych systemu Linux, dzięki czemu można zautomatyzować każdy atak.

Testowanie urządzeń dostępne jest z dowolnego miejsca dzięki funkcji online, która korzysta z bezpłatnej, hostowanej na własnym serwerze chmury Cloud C2. Dzięki temu możliwa jest obserwacja pracy urządzenia w czasie rzeczywistym. Można też na żywo zarządzać atakami, a nawet uzyskać powłokę Linux do zaawansowanych ataków bezpośrednio ze swojej przeglądarki internetowej.

p1189100-loot_800x.png

Shark Jack pozwala uzyskać dostęp do roota oraz znanych narzędzi sieciowych z wiersza poleceń. Wystarczy podłączyć urządzenie z komputerem przez SSH lub przez port szeregowy USB typu C. Wspiera obsługę przez systemy Android OTG, Windows, Mac i Linux.

Właściwości

  • Funkcja Cloud C2 do obsługi przez przeglądarkę internetową
  • Zmiana funkcji za pomocą ukrytego przycisku
  • Diody LED RGB sygnalizująca status pracy
  • Funkcja Ducky Script
  • Dostęp do urządzenia przez SSH lub stronę Web
  • Bezpośredni dostęp do sieci poprzez port szeregowy
  • System Linux
  • Automatyczna aktualizacja ataków za pomocą wbudowanej biblioteki
  • Szybki port Ethernet
  • Złącze RJ45
  • Złącze USB typu C do zasilania i obsługi portu szeregowego
1189100

Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20

Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20

Powiązane produkty

Produkty z tej samej kategorii (16)