Obudowy modułowe na szynę DIN - są to obudowy dostosowane do montażu na szynach DIN. Występują one w kolorze jasnoszarym. Tworzywo z jakiego je wykonujemy to polistyren, ABS oraz ABS V0 (samogasnący). Istnieje także możliwość zakupu tych obudów z filtrami transparentnymi w kolorze czerwonym zamiast białego panelu górnego.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa hermetyczna Z95 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z116 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Brak towaru
ZP240.120.75JH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP240.120.75 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa zaprojektowana dla modułu Adafruit TPS61169, chroniąca elektronikę podczas użytkowania i transportu. Wykonana z półprzezroczystego, mlecznobiałego plastiku w technologii SLA, zapewnia gładką powierzchnię bez niedoskonałości druku. Montaż odbywa się bez śrub i kleju – wystarczy wcisnąć płytkę do dolnej części obudowy i nałożyć górną. Adafruit 6402
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP120.60.60SUJp-IP67 TM PC z uchami montażowymi, przezroczystą pokrywą i uszczelką wylewaną oferuje ochronę klasy IP67 oraz możliwość wizualnej kontroli wnętrza. Zastosowanie poliwęglanu i tulejek mosiężnych zwiększa trwałość i wszechstronność zastosowań w elektronice przemysłowej.
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 z białego ASA z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi, bez uchwytów montażowych. Przystosowana do montażu komponentów elektronicznych w aplikacjach wymagających szczelności IP67.
ZP210.140.60UJpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP210.140.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Hermetyczne obudowy ZP, wykonane z materiału PC z przezroczystą pokrywą, oferują wysoki poziom ochrony IP68 i odporność mechaniczną IK08, posiadają tulejki mosiężne i służą do montażu szyny DIN, dostępne z dodatkowymi akcesoriami za dopłatą, o wymiarach 60.1x139.8x209.7 mm i wadze 0,348 g. Kradex ZP210.140.60JpH TM PC
Obudowa hermetyczna Z124 jasna z uszczelką z tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP160.80.75 wykonana z poliwęglanu z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do aplikacji przemysłowych, automatyki oraz systemów instalacyjnych wymagających ochrony zgodnej z IP67.
Brak towaru
ZP120.60.75J TM PC to kompaktowa obudowa z poliwęglanu w kolorze jasnoszarym, wyposażona w tulejki mosiężne do trwałego montażu elementów wewnętrznych. Przeznaczona do instalacji elektroniki w standardzie DIN w środowiskach, gdzie nie jest wymagana szczelność.
Brak towaru
Brak towaru
ZP160.80.45UJH TM to hermetyczna obudowa Kradex z uchami, uszczelką i tulejkami mosiężnymi, przeznaczona do ochrony elektroniki w środowiskach przemysłowych i aplikacjach instalacyjnych.
Obudowa modułowa na szynę Z105 jasna ABS