Obudowy z panelami bocznymi - standardowe tworzywo dla tej serii to polistyren i ABS. Kolory w jakich występują to jasnoszary i czarny. Każda z obudów posiada panel przedni i tylny, z możliwością wymiany na filtr transparentny bezbarwny, czerwony lub zielony. Niektóre z tych obudów występują także w wersji wentylowanej.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Brak towaru
ZP105.105.60SUJp-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP105.105.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP210.140.60 z tworzywa ASA w kolorze białym, z uszami montażowymi, wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi. Zapewnia klasę szczelności IP67, co umożliwia bezpieczne zastosowanie w środowiskach przemysłowych i zewnętrznych.
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45JH TM ABS to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwia łatwy montaż.
Obudowa hermetyczna Z128 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z57 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Brak towaru
Dwuczęściowa obudowa z półprzezroczystego szarego plastiku, przeznaczona do ochrony płytek PCB z portami USB. Umożliwia łatwy montaż bez śrub oraz obserwację elementów takich jak diody LED czy wyświetlacze. Dzięki kompaktowym wymiarom i otworom na dodatkowe komponenty idealnie nadaje się do projektów DIY zasilanych przez USB. Adafruit 6175
ZP160.80.60SJ-IP67 TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP160.80.60 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z102 jasna PS
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60SJ-IP67 TM ABS to wysokiej jakości produkt wykonany z jasnoszarego tworzywa ABS, zapewniający klasę szczelności IP67. Wyposażona w zalewaną uszczelkę i mosiężne tulejki, umożliwia stabilny montaż wewnętrznych komponentów, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w aplikacjach wymagających niezawodnej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
Brak towaru
ZM92.57.25 ABS - Obudowa z mocowaniem na ścianę zm92.57.25 czarny ABS
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z74 jasna z uszczelką PS
Obudowa plastikowa Z37 ABS