Obudowy hermetyczne z uszczelką – jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się kategorii. Do wyboru są wersje obudów bez uszczelek, z uszczelkami, z tulejkami mosiężnymi oraz w różnych kolorach: jasnoszarym, przezroczystym i w wersji z przezroczystą górą i jasnoszarym dołem. Tworzywo z jakiego wykonujemy te obudowy to polistyren i ABS. Posiadają one klasę szczelności IP65, a także certyfikat IK07 i IK09. Obudowy tej serii doskonale sprawdzają się w środowisku narażonym na działanie wilgoci.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Brak towaru
Brak towaru
IOT.ZD3005 Pi4J ABS V0 - Obudowa modułowa na szynę iot.ZD3005 pi4 jasna ABS V0
ZM92.57.25J ABS - Obudowa z mocowaniem na ścianę ZM92.57.25 jasna ABS
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP160.80.45 z ABS-u z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi umożliwia skuteczną ochronę komponentów elektronicznych przed niekorzystnymi warunkami. Dzięki słupkom montażowym i uchom montażowym sprawdza się w zastosowaniach przemysłowych i automatyki.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.75 wykonana z białego ASA, z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi, przeznaczona do instalacji wymagających szczelności IP67. Umożliwia bezpieczny montaż elektroniki w aplikacjach przemysłowych i zewnętrznych.
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 z białego ASA z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi, bez uchwytów montażowych. Przystosowana do montażu komponentów elektronicznych w aplikacjach wymagających szczelności IP67.
Obudowa hermetyczna ZP90.90.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa plastikowa Z23A ABS z uszami
Hermetyczna obudowa ZP120.120.60UJH TM PC wykonana z poliwęglanu, z uszczelką i tulejkami mosiężnymi, przeznaczona do zabudowy urządzeń elektronicznych w środowiskach narażonych na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak kurz i wilgoć.
ZP240.190.60SJp-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP240.190.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Z58JpH ABS - Obudowa hermetyczna Z58 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką ABS