Obudowy dwuczęściowe - są one dostępne w standardzie w dwóch kolorach: jasnoszarym i czarnym. Tworzywo z jakiego są one wykonane to polistyren oraz ABS. Ponadto niektóre z nich występują w wersji wentylowanej. Możliwy jest także zakup obudów z mocowaniem do ściany (każda z nich posiada uchwyty, lub uszy pozwalające na zamocowanie jej do płaskiej powierzchni). Niektóre z tych obudów występują także w wersji kolorowej półprzezroczystej (czerwonej i niebieskiej) lub przezroczystej.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa plastikowa ZP90.90.60 jasna z uszami i z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z100 jasna PS
Obudowa hermetyczna ZP160.80.45 z poliwęglanu z przezroczystą pokrywą i wylewaną uszczelką umożliwia ochronę układów elektronicznych w warunkach wymagających klasy IP67. Tulejki mosiężne oraz montaż na uszy wspierają integrację w instalacjach przemysłowych i automatyki.
Brak towaru
Hermetyczna obudowa ZP150.50.60 z poliwęglanu o klasie szczelności IP68 i przezroczystej pokrywie umożliwia ochronę układów elektronicznych w wymagającym środowisku. Słupki montażowe z tulejkami mosiężnymi wspierają instalację szyny DIN w aplikacjach przemysłowych i automatyki.
Brak towaru
Obudowa z mocowaniem na ścianę zm135.95.33 biała ABS
Brak towaru
ZR250.350.110 - Obudowa aluminiowa zr250.350.110 malowana proszkowo czarna
Brak towaru
Z74SJ-IP67 TM ABS - Obudowa hermetyczna Z74 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa dedykowana do modułów z 4 przekaźnikami firmy Numato Lab. Numato Lab USBPOWRL004EN
Brak towaru
Uniwersalna obudowa do komputerów jednopłytkowych m.in. ODYSSEY-X86J4105, Raspberry Pi, BeagleBone i Jetson Nano. Seeed Studio 114992152
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP105.105.60SUJp-IP67 TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP105.105.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Brak towaru
ZOBD SET J ABS - Zobd set j ABS zestaw z obudową jasnoszarą
Modułowe obudowy na szynę DIN wykonane z polistyrenu, ABS lub samogasnącego ABS V0 w kolorze jasnoszarym, z opcją przezroczystego czerwonego filtra zamiast białego panelu górnego, bez uszczelki, o wymiarach 65.2x89.8x71.6 mm. Kradex ZD1004J ABS V0
Obudowa z mocowaniem na ścianę zm110.70.33 jasna ABS