

ZR jest to seria aluminiowych obudów skręcanych na szynach ZR. Składają się one z podstawy, pokrywy, dwóch boczków oraz szyn montażowych ZR. W komplecie są cztery stopki montowane w podstawie klinem blokującym, obudowę skręca się na szynach ZR do których boczki przykręcamy za pomocą dołączonych do zestawu ośmiu wkrętów 4/13, podstawę oraz pokrywę skręcamy za pomocą ośmiu kompletów składających się z kwadratowej nakrętki M4 i gumowej podkładki wsuwanych do prowadnicy w szynie oraz śrub M4/8. Szyny ZR posiadają 11 wycięć które umożliwiają montaż płytek PCB na różnej wysokości, mogą również służyć jako radiator.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Brak towaru
Obudowa z mocowaniem na ścianę zm110.70.33 jasna ABS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z90 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Brak towaru
ZP120.120.45UJp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP120.120.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
ZP120.80.60 SET1 PC - Obudowa plastikowa ZP120.80.60 set1 jasna z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45JH TM ABS to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwia łatwy montaż.
ZR367.300.134 RAW - Obudowa aluminiowa zr367.300.134