ZM to seria dwuczęściowych obudów przygotowanych do montażu na ścianę. Produkowane z materialu ABS, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, jasnoszarym i białym. Obudowy serii ZM są gotowe do montażu płytek PCB, do wersji z zaślepkami istnieje możliwość dowolnego doboru ZM Cap pełnych lub wentylowanych, które również występują w trzech kolorach: czarnym, jasnoszarym i białym.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45SUJp-IP67 TM PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z poliwęglanu (PC). Charakteryzuje się jasnym dołem, przezroczystą pokrywą, wylewaną uszczelką oraz mosiężnymi tulejkami, co zapewnia klasę szczelności IP67 i umożliwia łatwy montaż.
Obudowa hermetyczna Z124 z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z105 jasna ABS V0
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
ZP60.40.30Jp TM PC - Obudowa plastikowa ZP60.40.30 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa hermetyczna Z128 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZD3102J ABS V0 Obudowa modułowa na szynę ZD3102 jasna ABS V0
Brak towaru
ZP210.140.75JH TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP210.140.75 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Obudowa hermetyczna Z90 jasna z uszczelką PS
ZP60.40.30UJ TM ABS - Obudowa plastikowa ZP60.40.30 jasna z uszami i z tulejkami mosiężnymi ABS
Obudowa hermetyczna ZP160.80.45 z tworzywa ABS-PC z przezroczystą pokrywą i klasą szczelności IP67 przeznaczona do instalacji elektronicznych w środowisku przemysłowym. Tulejki mosiężne i słupki montażowe wspierają trwały montaż elementów wewnętrznych, a wersja z uszami umożliwia wygodną instalację.
ZP160.80.60Sb-IP67 TM to hermetyczna obudowa Kradex z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi, wykonana z ASA, przeznaczona do ochrony elektroniki w środowiskach o podwyższonych wymaganiach odpornościowych.
Brak towaru
ZP210.140.75Jp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP210.140.75 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
ZM92.57.25J ABS - Obudowa z mocowaniem na ścianę ZM92.57.25 jasna ABS