Obudowy hermetyczne ZP mogą być stosowane do wszelkich urządzeń, przy których zachodzi konieczność hermetycznego zamknięcia. Słupki montażowe w obudowie umożliwiają stabilne przymocowanie szyny DIN wewnątrz obudowy. Dostępne są wersje z materiału ABS oraz z PC. Pokrywa może być wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Obydwie części obudowy skręcane są niewypadającymi śrubami.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa ZP120.60.75SJ-IP67 z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do aplikacji wymagających podwyższonej ochrony środowiskowej. Jasnoszara obudowa ABS zapewnia trwałość, a wewnętrzne słupki umożliwiają montaż elementów takich jak szyny DIN.
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.75JpH z przezroczystą pokrywą i mosiężnymi tulejkami zapewnia hermetyczne zabezpieczenie układów elektronicznych w aplikacjach przemysłowych i instalacjach zewnętrznych. Możliwość montażu szyny DIN oraz dodatkowych akcesoriów zwiększa jej funkcjonalność w projektach automatyki i elektroniki.
Wytrzymała obudowa z poliwęglanu do zastosowań przemysłowych i projektowych. Wyposażona w przezroczystą pokrywę, ułatwia wizualną kontrolę wnętrza. Tulejki mosiężne umożliwiają stabilny montaż wewnętrzny.
Brak towaru
Solidna i estetyczna obudowa do zastosowań wewnętrznych, zapewniająca dobry dostęp wizualny do elektroniki oraz trwały montaż.
ZP120.60.75JH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex z uszczelką i tulejkami mosiężnymi, wykonana z poliwęglanu, przeznaczona do zabezpieczania elektroniki w warunkach przemysłowych i środowiskach o podwyższonych wymaganiach trwałości.
ZP120.60.75JH TM to obudowa hermetyczna Kradex wykonana z ABS, przeznaczona do ochrony elektroniki w wymagających środowiskach przemysłowych i instalacyjnych.
ZP120.60.75J TM PC to kompaktowa obudowa z poliwęglanu w kolorze jasnoszarym, wyposażona w tulejki mosiężne do trwałego montażu elementów wewnętrznych. Przeznaczona do instalacji elektroniki w standardzie DIN w środowiskach, gdzie nie jest wymagana szczelność.
Brak towaru
Obudowa z tworzywa ABS o wymiarach 120×60×75 mm, wyposażona w tulejki mosiężne i słupki montażowe do instalacji elementów elektronicznych. Przeznaczona do zastosowań wewnętrznych, gdzie nie jest wymagana szczelność obudowy.
Obudowa ZP120.60.60UJpH TM PC z uchami montażowymi, przezroczystą pokrywą i uszczelką chroni elektronikę przed czynnikami zewnętrznymi. Zastosowanie poliwęglanu oraz tulejek mosiężnych zapewnia trwałość konstrukcji i możliwość montażu komponentów wewnętrznych w aplikacjach przemysłowych.
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.60UJp TM PC z uchami montażowymi i przezroczystą pokrywą zapewnia trwałość, estetykę i łatwą kontrolę wizualną wnętrza. Konstrukcja z poliwęglanu i tulejki mosiężne sprawdzają się w projektach przemysłowych oraz zaawansowanych aplikacjach elektronicznych.
Obudowa ZP120.60.60UJp TM ABS-PC z przezroczystą pokrywą i uchami montażowymi pozwala na wygodną instalację i wizualny dostęp do wnętrza urządzenia. Tulejki mosiężne umożliwiają pewny montaż komponentów wewnętrznych, co sprawdza się w projektach elektroniki przemysłowej i użytkowej.
ZP120.60.60UJH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex z uszczelką, tulejkami mosiężnymi i uchami montażowymi, wykonana z poliwęglanu, przeznaczona do ochrony elektroniki w wymagających warunkach środowiskowych.
ZP120.60.60UJH TM to obudowa hermetyczna Kradex z uchami, uszczelką i tulejkami mosiężnymi, przeznaczona do ochrony elektroniki w aplikacjach instalacyjnych i przemysłowych.
Obudowa ZP120.60.60UJ TM ABS z uchami montażowymi i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu elektroniki w kompaktowej formie. Trwała konstrukcja z ABS sprawdza się w prostych instalacjach przemysłowych i amatorskich projektach elektronicznych.
Obudowa hermetyczna ZP120.60.60SUJp-IP67 TM PC z uchami montażowymi, przezroczystą pokrywą i uszczelką wylewaną oferuje ochronę klasy IP67 oraz możliwość wizualnej kontroli wnętrza. Zastosowanie poliwęglanu i tulejek mosiężnych zwiększa trwałość i wszechstronność zastosowań w elektronice przemysłowej.
Brak towaru
ZP120.120.75SJp-IP67 TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP120.120.75 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS-PC