search
  • Obudowa plastikowa ZP60.40.30UJp TM ABS-PC
ID: 1192210
Brutto
Obudowa plastikowa ZP60.40.30UJp TM ABS-PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 60 x 40 x 30 mm, z jasnym dołem wyposażonym w uszy montażowe oraz przezroczystą pokrywą, wykonana z połączenia ABS i poliwęglanu. Dzięki mosiężnym tulejkom umożliwia łatwy montaż i skutecznie chroni urządzenia przed czynnikami zewnętrznymi.
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 1
Opis
Specyfikacja
  • Typ: Pełna z uchem
  • Wariant: Z tulejkami mosiężnymi
  • Materiał: ABS-PC
  • Kolor: Jasnoszary, przezroczyste wieczko
  • Wysokość: 30.0 mm
  • Szerokość: 40.0 mm
  • Długość: 60.0 mm
W zestawie
  • Obudowa
  • Śruba M3/17/10: 2.0 szt
Cechy
Kolor
Jasnoszary, przezroczyste wieczko
Materiał
ABS/PC
Hermetyczna
Nie
Tulejki mosiężne
Tak
Klasa szczelności
brak
Klasa wytrzymałości
brak
Długość
60 mm
Szerokość
40 mm
Wysokość
30 mm