23,18 zł Netto
ZP120.60.60UJH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex z uszczelką, tulejkami mosiężnymi i uchami montażowymi, wykonana z poliwęglanu, przeznaczona do ochrony elektroniki w wymagających warunkach środowiskowych.
Obudowa hermetyczna ZP120.60.60UJH TM PC wykonana z jasnoszarego tworzywa PC (poliwęglan), przeznaczona do zastosowań wymagających podwyższonej odporności mechanicznej i ochrony środowiskowej. Wyposażona w uszy montażowe, uszczelkę oraz tulejki mosiężne w słupkach montażowych, umożliwiających trwałe mocowanie płytek PCB lub szyn DIN. Pokrywa mocowana przy pomocy niewypadających śrub zapewnia wygodny dostęp do wnętrza obudowy. Model sprawdzi się w instalacjach zewnętrznych i przemysłowych.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Brak towaru
ZP210.140.60UJpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP210.140.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Hermetyczna obudowa ZP150.50.60 z poliwęglanu o klasie szczelności IP68 i przezroczystej pokrywie umożliwia ochronę układów elektronicznych w wymagającym środowisku. Słupki montażowe z tulejkami mosiężnymi wspierają instalację szyny DIN w aplikacjach przemysłowych i automatyki.
Brak towaru
Obudowa ZP150.50.60UJ TM PC z klasą szczelności IP68 i odpornością IK08 chroni elektronikę w warunkach o wysokim zapyleniu i wilgotności. Dzięki poliwęglanowej konstrukcji i solidnym punktom montażowym zapewnia trwałość oraz stabilność zabudowy w aplikacjach przemysłowych i zewnętrznych.
Obudowa hermetyczna Z74 jasna z uszczelką PS
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 z tworzywa ASA, wyposażona w wylewaną uszczelkę, tulejki mosiężne i uchwyty montażowe. Zapewnia ochronę zgodną z klasą IP67 w aplikacjach przemysłowych i zewnętrznych.
SenseCAP Outdoor Enclosure IP66 Seeed Studio 110991747 to obudowa zewnętrzna do hotspotów Helium, umożliwiająca bezpieczne użytkowanie urządzeń w warunkach atmosferycznych. Zapewnia ochronę przed pyłem i wodą, a dzięki zestawowi złącz i akcesoriów pozwala na elastyczne podłączenie anten oraz zasilania.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z111 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.60UJ TM ABS z uchami montażowymi i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu elektroniki w kompaktowej formie. Trwała konstrukcja z ABS sprawdza się w prostych instalacjach przemysłowych i amatorskich projektach elektronicznych.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z117 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę DIN to jasnoszara obudowa wykonana z polistyrenu, ABS i samogasnącego ABS V0, dostępna także z czerwonymi filtrami zamiast białego panelu górnego, przeznaczona do montażu na szynach DIN. Kradex ZD3006J ABS V0
ZP120.120.45UJpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP120.120.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP120.60.60UJH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex z uszczelką, tulejkami mosiężnymi i uchami montażowymi, wykonana z poliwęglanu, przeznaczona do ochrony elektroniki w wymagających warunkach środowiskowych.