3,98 zł Netto
ProtoPCB1260 to uniwersalna dwustronna płytka drukowana o wymiarach 80 × 120 mm i 1260 cynowanych otworach. Ułatwia szybkie tworzenie i testowanie układów elektronicznych z elementami przewlekanymi, idealna do prototypowania i zastosowań edukacyjnych.
Dwustronna płytka prototypowa protoPCB1260 przeznaczona do budowy i testowania układów elektronicznych. Wykonana z laminatu o standardowym rastrze 2,54 mm i wymiarach 80 × 120 mm, zawiera 1260 cynowanych otworów montażowych, co umożliwia łatwe lutowanie elementów przewlekanych oraz wykonywanie połączeń. Dzięki dwustronnemu pokryciu miedzią możliwe jest prowadzenie ścieżek i wykonywanie mostków po obu stronach PCB. Płytka znajduje zastosowanie w projektach edukacyjnych, prototypowych oraz hobbystycznych.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Uniwersalna płytka PCB pasująca do płytek LG-159H. Ma pola prototypowe o rastrze 2,54 mm do montażu elementów THT.
Płytka pozwalająca podłączyć przewody za pomocą goldpinów do maksymalnie 50 żyłowej, 0,5 mm taśmy FPC. Adafruit 1492
Płytka prototypowa Half-size Perma-Proto Raspberry Pi Breadboard umożliwia szybkie przeniesienie projektu z płytki stykowej do trwałej wersji lutowanej. Produkt sprawdza się w prototypowaniu, edukacji i projektach makerskich, gdzie istotne pozostają czytelny układ połączeń, kompatybilność z Raspberry Pi oraz solidne wykonanie obwodu. Adafruit 1148
Adafruit 723 - Adafruit Perma-Proto Mint Tin Size Breadboard PCB
Brak towaru
Dwustronna płytka uniwersalna o wymiarach 200x300 mm z 8512 cynowanymi otworami. Wykonana z laminatu FR-4 o grubości 1,6 mm. Idealna do tworzenia układów elektrycznych, elektronicznych i prototypów przy wykorzystaniu elementów przewlekanych (THT)
Aluminiowa płytka zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić łatwy montaż różnych płytek rozwojowych i modułów z czujnikami. Wykonana została w procesie analogicznym jak jednostronne płytki PCB z aluminiowym podkładem. Adafruit 5774
Crowtail-Protoboard 2.0 to płytka prototypowa umożliwiająca tworzenie własnych układów w systemie Crowtail. Ułatwia testowanie niestandardowych rozwiązań oraz montaż komponentów przewlekanych w projektach elektronicznych.
FeatherWing Doubler to shield pozwalający na stworzenie własnego układu w oparciu o dwie lub jedną płytkę z serii Feather. Płytka ma 256 otworów, w tym wyznaczone, wspólne punkty lutownicze dla napięć zasilających. Adafruit 2890
Jednostronna płytka uniwersalna o wymiarach 18x30 cm wykonana z laminatu FR-4 o grubości 0,4 mm. Idealna do tworzenia układów elektronicznych i prototypów przy wykorzystaniu elementów przewlekanych (THT). DFRobot FIT0576
Płytka z otworami prototypowymi dedykowana do Raspberry Pi Pico. Oferuje obszar 6x20 otworów o rastrze 2,54 mm z oznaczonymi etykietami wyprowadzeń. SB Components 21499
Brak towaru
Dwustronna płytka uniwersalna o wymiarach 180x300 mm z 7280 cynowanymi otworami. Wykonana z laminatu FR-4 o grubości 1,6 mm. Idealna do tworzenia układów elektrycznych, elektronicznych i prototypów przy wykorzystaniu elementów przewlekanych (THT)
Brak towaru
Dwustronna płytka uniwersalna o wymiarach 100x70 mm z 825 cynowanymi otworami. Wykonana z laminatu FR-4 o grubości 1,6 mm. Idealna do tworzenia układów elektrycznych, elektronicznych i prototypów przy wykorzystaniu elementów przewlekanych (THT)
Brak towaru
Zestaw 8 dwustronnych płytek uniwersalnych o wymiarach 2x8, 3x7, 4x6, 5x7, 6x8, 7x9, 8x12, 9x15 cm.
Płytka PCB dedykowana do przełączników PB86. Pozwala na montaż 12 przełączników. Mogą być stosowane jako jeden panel lub oddzielane jako pojedyncze przyciski. Adafruit 5631
Dwustronna płytka uniwersalna o wymiarach 100x100 mm z 1295 cynowanymi otworami. Wykonana z laminatu FR-4 o grubości 1,6 mm. Idealna do tworzenia układów elektrycznych, elektronicznych i prototypów przy wykorzystaniu elementów przewlekanych (THT)
Brak towaru
Ekspander z otworami do prototypowania przeznaczona do płytek Wemos D1 Mini. Pozwala rozszerzyć piny Wemos na dodatkowe złącza i podłączyć moduły rozszerzeń
ProtoPCB1260 to uniwersalna dwustronna płytka drukowana o wymiarach 80 × 120 mm i 1260 cynowanych otworach. Ułatwia szybkie tworzenie i testowanie układów elektronicznych z elementami przewlekanymi, idealna do prototypowania i zastosowań edukacyjnych.