Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produkty


Obniżka! 3pi Expansion Kit - zestaw do rozbudowy robota Pololu 3pi (bez wycięć) - czerwony Zobacz większe

3pi Expansion Kit - zestaw do rozbudowy robota Pololu 3pi (PCB bez wycięć) - czerwony

Zestaw dystansów i złączy wraz z płytką PCB do rozbudowy robota Pololu 3pi. PCB w kolorze czerwonym w wersji bez wycięć pod wyświetlacz i złącza. Pololu 976

Więcej szczegółów

ID: 195748

73,46 zł brutto (23% VAT)
59,73 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Zestaw dystansów i złączy wraz z PCB do rozbudowy robota Pololu 3pi. PCB w kolorze czerwonym w wersji bez wycięć pod wyświetlacz i złącza.

Płytka rozszerzająca jest dopasowana do średnicy podwozia 3pi i jest montowana tuż nad kołami za pomocą czterech śrub i elementów dystansowych. Po zmontowaniu płytka drukowana ma połączenia elektryczne z podstawą, które umożliwiają dodanie własnej elektroniki do robota 3pi. Połączenia te zapewniają dostęp do styków LCD ATmega168, styków ISP oraz styków wolnych/zwartych, a także do trzech napięć: VBAT (napięcie akumulatora), VCC (stabilizowane 5 V) i VBST (stabilizowane 9,25 V, które jest dostarczane do silników). Dodatkowo, płytka rozszerzająca jest podłączana do przycisku zasilania płytki bazowej i portu ładowania baterii, umożliwiając dodawanie własnych przycisków zasilania i portów ładowania.

Wersja bez wycięć jest przeznaczona dla użytkowników, którzy potrzebują dodatkowych linii we/wy lub dodatkowej przestrzeni do prototypowania i nie potrzebują wyświetlacza LCD. Dostępna jest również wersja z wycięciami, która pozwala na łatwy dostęp do wyświetlacza i złącz.

W zestawie

  • PCB w kolorze czerwonym bez wycięć
  • 2 x Przedłużone złącze męskie 2x7
  • 2 x Przedłużone złącze męskie 1x2
  • 1 x Złącze żeńskie 2x7
  • 2 x Złącze żeńskie 1x2
  • 4 x Nylonowe dystanse 22 mm
  • 4 x Śruba
  • 4 x Nakrętka

Producent

Produkty powiązane