1 tyg.
Oczekiwanie na dostawę
Opis
Właściwości
  • Mikrokontroler STM32G070RBT6 w obudowie LQFP64
  • Zasilacze impulsowe zmniejszają pobór mocy w trybie Run
  • Dioda LED ogólnego przeznaczenia
  • Przycisk ogólnego przeznaczenia + przycisk RESET
  • Generator kwarcowy LSE: 32,768 kHz
  • Złącza rozszerzeń:
    • Arduino Uno V3
    • ST Morpho
    • złącze do eksperymentów z przetwornicami impulsowymi
  • Możliwość zasilania przez USB lub z zewnętrznego zasilacza (3.3 V, 5 V, 7-12 V)
  • Interfejs USB może pracować w jednym z trzech trybów:
    • Wirtualny port szeregowy COM (Virtual COM)
    • Pamięć masowa (Mass storage)
    • Debug port
  • Wspierany szeroki zakres oprogramowania deweloperskiego takiego jak: IAR, Keil, GCC-based IDEs
Cechy
Mikrokontroler
STM32G070RBT6
Pamięć Flash
128 kB
Liczba I/O
59
Ethernet
Brak
Moduł WiFi
Nie
Moduł Bluetooth
Nie
Slot microSD
Długość
82,5 mm
Szerokość
70 mm