- Obecnie brak na stanie

W zestawie:
SilicaProg
programator układów CPLD i FPGA
ZL15PLD
płyta bazowa dla modułów dipPLD
ZL14PLD
moduł dipPLD z układem XC2C256
KSIĄŻKA
"Układy programowalne dla początkujących"
Uniwersalny programator-konfigurator ISP umożliwiający programowanie układów CPLD i FPGA firmy Xilinx. Współpracuje między innymi z bezpłatnym pakietem narzędziowym WebPack, jest zgodny ze standardowym programatorem firmy Xilinx o nazwie Parallel Cable III (DLC 5).
ZL15PLD to płyta bazowa dla modułów dipPLD z układem CoolRunner XC2C256 firmy Xilinx (ZL14PLD). Płyta jest wyposażona w wiele standardowych urządzeń peryferyjnych, m.in. 4-cyfrowy wyświetlacz LCD, 8 diod LED, cztery 7-segmentowe wyświetlacze LED, interfejs PS/2. Użytkownik ma ponadto możliwość wygodnego dołączenia dowolnych własnych układów peryferyjnych.
Moduły dipPLD opracowano z myślą o ułatwieniu powszechnego stosowania układów programowalnych przez konstruktorów, którzy nie mogą lub nie chcą inwestować w zautomatyzowany montaż elementów o relatywnie „gęstym” rastrze rozmieszczenia wyprowadzeń (0,5 mm).
Autor: Andrzej Pawluczuk
Format: B5, 272 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Książka wprowadza do praktycznego zastosowania programowalnych układów logicznych, zawiera opis podstawowych cech użytkowych układów z rodziny CoolRunner II, określa sposób posługiwania się bezpłatnym oprogramowaniem narzędziowym, zawiera także wprowadzenie do języka VHDL oraz przykłady realizacji projektów. Jest ona adresowana do szerokiego kręgu hobbystów zajmujących się zastosowaniem układów logicznych i cyfrowych.
Płyta bazowa dla modułów dipPLD z układem XC2C256 (CoolRunner-II firmy Xilinx)
Brak towaru
Brak towaru
PmodCON2 to moduł ze złączami BNC, umożliwia podłączenie przewodów BNC do płyt prototypowych lub układów FPGA. Digilent 210-066
Brak towaru
Brak towaru
Filament firmy ROSA3D wykonany z wysokiej jakości granulatu PET-G. Na szpuli nawinięte jest 0,8 kg filamentu o średnicy 1,75 mm. ROSA3D PET-G Standard Gray
Brak towaru
Karta microSD UHS-1 8GB do ODROIDA C2 z wgranym oprogramowaniem Linux
Brak towaru
Wysokiej jakości filament XF-PLA do drukarki 3D o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięty jest 1 kg drutu.
Brak towaru
Karta pamięci SanDisk Extreme microSDHC o pojemności 32GB, maksymalna prędkość odczytu do 100 MB/s, Klasa U3 UHD
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Wzmacniacz telefoniczny - zesta w do samodzielnego montażu
Brak towaru
Płytka drukowana i zaprogramowany układ do sterownika rygla elektromagnetycznego. AVT1919 A+
Brak towaru
Terenowe podwozie Dagu Wild Thumper 6WD w kolorze srebrnym, w komplecie koła o średnicy 120 mm oraz silniki z przekładnią 75:1. Podwozie jest wykonane z blachy aluminiowej, otwory o średnicy 4 mm rozmieszczone co 10 mm umożliwiają montaż kontrolera oraz akcesoriów. Pololu 1561
Brak towaru
Minikomputer z 6-rdzeniowym procesorem Rockchip RK3399 (Dual-core Cortex-A72 + Quad-core Cortex-A53). Wyposażony w układ GPU Mali-T864, 4 GB RAM i 16 GB eMMC. Zestaw zapewnia WiFi oraz Bluetooth 5.0. Orange Pi 4
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
W zestawie:
SilicaProg
programator układów CPLD i FPGA
ZL15PLD
płyta bazowa dla modułów dipPLD
ZL14PLD
moduł dipPLD z układem XC2C256
KSIĄŻKA
"Układy programowalne dla początkujących"