- Obecnie brak na stanie
Czterokanałowe zdalne sterowanie - odbiornik.
Oto propozycja bardzo przydatnego dodatku, umożliwiającego łatwe sterowanie na przykład lampek w sypialni i pokoju gościnnym.
Podstawowe parametry:
Dokładny opis EdW 4/2001
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Układ scalony MC1496 - zbalansowany modulator/demodulator w obudowie SOIC14, Semiconductor, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
LAMPSOLAR-STEROWNIK OŚWIETLENIA LED ZASILANEGO FOTOOGNIWEM - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Brak towaru
Zestaw z modułem RM500Q-AE przeznaczony do współpracy z minikomputerem Raspberry Pi. Wspiera sieci 5G, 4G oraz 3G i obsługuje pozycjonowanie GNSS. Waveshare RM500Q-AE 5G HAT (EU)
Brak towaru
Brak towaru
Płytka drukowana do bałwanka LED. AVT3150 A
Brak towaru
Samochód Retro UGR-T to model, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie każdego, kto lubi połączenie historii z rękodziełem. Jest to nie tylko wspaniały element dekoracyjny, ale także znakomita okazja do spędzenia czasu na twórczej zabawie i zanurzenia się w epoce, gdy samochody były czymś więcej niż tylko środkiem transportu. UGears 70175
Brak towaru
RLink i nieograniczony zestaw narzędzi programowych dla mikrokontrolerów opartych na rdzeniu ARM. Zawiera debugger/programator RLink, klucz licencyjny, kompilator GCC, zaawansowane zarządzanie projektami oraz funkcje debugowania i programowania.
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw rozwojowy BME688 firmy Bosch Sensortec, który umożliwia testowanie aplikacji opartych na pomiarach temperatury, ciśnienia barometrycznego, wilgotności oraz wykrywaniu gazów. Czujnik BME688, jako pierwszy czujnik środowiskowy z obsługą algorytmów AI, pozwala na rozróżnianie różnych kompozycji gazów poprzez analizę ich "elektronicznych odcisków palców". Zestaw można konfigurować za pomocą oprogramowania BME AI-Studio, które optymalizuje wydajność i zużycie energii, a płytka z ośmioma czujnikami umożliwia jednoczesne testowanie wielu konfiguracji. SparkFun DEV-19630
Brak towaru
Brak towaru
Układ scalony MC1496 - zbalansowany modulator/demodulator w obudowie PDIP14, ON Semiconductor
Brak towaru