- Obecnie brak na stanie
BUDZIK MP3 - PŁYTKI DRUKOWANE I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Pomysł na przystawkę do budzika pozwalającą znacznie rozszerzyć jego możliwości a konkretnie zastąpić standardowy sygnał budzenia dowolnym nagraniem zarejestrowanym w formacie MP3. Urządzenie pozwala zautomatyzować proces budzenia - można wybrać dni, w które alarm ma zostać włączony np.: tylko robocze - od poniedziałku do piątku. Wszystkie nastawy zrealizowane są bezprzewodowo, pilotem na podczerwień.
Urządzenie szczególnie polecane osobom pragnącym umilić sobie poranny (i nie tylko) proces budzenia
Wybrane parametry:
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł z wyświetlaczem e-Paper o przekątnej 13,3" i rozdzielczości 960x680 pikseli. Komunikuje się przez interfejs SPI i jest dedykowany do aplikacji opartych na minikomputerze Raspberry Pi. Waveshare 13.3inch e-Paper HAT (K)
Brak towaru
MYIR MYIR MYS-7Z010-L-C to zestaw elementów z komputerem jednopłytkowym opartym na układzie Xilinx XC7Z010-1CLG400C (Zynq-7010). Układ ten składa się z dwurdzeniowego procesora opartego na rdzeniu Cortex-A9, który może pracować z maksymalną częstotliwością 667 MHz. Komputer jest wyposażony w 512 MB pamięci DDR3 SDRAM, 4 GB pamięci eMMC oraz 16 MB pamięci QSPI Flash
Brak towaru
Brak towaru
Mini tablica informacyjna LCD - zestaw do samodzielnego montażu
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
HK 5.8GHz Circular Polarized Antenna SMA (Set) (Short) (43700)
Brak towaru
Brak towaru
Aluminiowa obudowa przeznaczona dla Raspberry Pi B+/2B/3B/3B+. RB-ALUcase+01
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
BUDZIK MP3 - PŁYTKI DRUKOWANE I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD