- Obecnie brak na stanie

STEROWNIK DCC ZAPÓR PRZEJAZDU KOLEJOWEGO - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Zestaw sterujący napędem zapór przejazdu kolejowego na makiecie. Dodatkowo układ nadzoruje sygnalizacją świetlną z płynnym rozświetlaniem i wygaszaniem oraz generuje dźwiękowy sygnał ostrzegawczy. Przejazdem można sterować w różny sposób, zdalnie, ręcznie lub bezpośrednio przez pociąg - po wjechaniu na wydzielony odcinek torów.
Urządzenie szczególnie polecane modelarzom kolejowym i nie tylko
Wybrane parametry:
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Płytka z modułem WiFi z układem ESP32 oraz kamerą OV2640. Moduł charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i niewielkim prądem w trybie uśpienia. ESP-32CAM może być szeroko stosowany w różnych aplikacjach IoT. ESP32-CAM
Brak towaru
Regis Desmeules
Brak towaru
Wyświetlacz jest kompatybilny z Odroidem U3 (montowany na płytce Odroida U3), ale można go także podłączyć do Odroida XU+E lub X2 za pomocą kabla USB.
Brak towaru
Shield do zestawu MAXimator, 4-cyfrowy wyświetlacz 7-segmentowy LED, 2 diode RGB typu WS2812B, sensor temperatury STLM20, dwa przyciski
Brak towaru
Orange Pi 3 1GB to minikomputer wyposażony w układ SoC Allwinner H6 (czterordzeniowy, częstotliwość do 1,8 GHz, architektura 64-biotowa, rdzeń ARM Cortex™-A53). Posiada 1GB pamięci RAM (LPDDR3), układ graficzny Mali T720. Na płytce można uruchomić system Android 7.0 oraz Linux (Ubuntu, Debian).
Brak towaru
Sterownik modułów diod LED NeoPixel, USB, RoHS. Adafruit 1689
Brak towaru
Hans-Jürgen Riehl, Anton Herner
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu termometra LED - wersja 27mm zielony. AVT1697/2/G B
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
STEROWNIK DCC ZAPÓR PRZEJAZDU KOLEJOWEGO - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD