- Obecnie brak na stanie
Układ wykrywa zmiany w sygnale wideo z dołączonej do niego kamery i uruchamia alarm bądź dowolne urządzenie rejestrujące. Detektor nadaje się doskonale do nadzoru miejsc gdzie ich obraz przez dłuższy czas jest niezmienny (np. plac w nocy, hala wystawowa poza godzinami ekspozycji itp.).
Działanie układu jest stosunkowo proste - zmiana obrazu powiązana jest ze zmianą jego średniej jasności. Wykrywa to komparator okienkowy i przekazuje do obwodów sygnalizacyjnych.
Do wyjścia wideodetektora można podłączyć dowolny element wykonawczy (np. przekaźnik) lub bezpośrednio wejście sterujące rejestratorem obracu.
Urządzenie szczególnie polecane w optycznych (wideo) systemach nadzoru
Wybrane parametry:
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Arduino ETHERNET shield 2 - płytka wyposażona jest w kontroler Ethernet WizNet W5500. Dodatkowym wyposażeniem są m.in.: gniazdo kart micro-SD, złącze RJ-45 oraz wbudowany moduł zasilania PoE. A000025
Brak towaru
MODUŁ WYKONAWCZY Z INTERFEJSEM ETHERNET - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Brak towaru
Brak towaru
Symulator alarmu samochodowego - zestaw do samodzielnego montażu
Brak towaru
Płytka z otworami prototypowymi przeznaczona do minikomputerów BeagleBone Black. SparkFun DEV-12774
Brak towaru
Brak towaru
RGB LED Satellite Module 004 (Circle)
Brak towaru
Brak towaru
Moduł z sensorem OV5647 współpracujący z wszystkimi wersjami Raspberry Pi. Wykorzystuje wbudowany ruchomy filtr IR-CUT, włączany i wyłączany automatycznie w zależności od warunków oświetleniowych. ArduCAM B003507
Brak towaru
Brak towaru
Magnes neodymowy sześcienny o wymiarach 5x5mm i wysokości 5 mm.
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu uniwersalnego modułu zasilającego 15V. AVT1895/15 B
Brak towaru
Brak towaru
Komputer Odroid C1+ z procesorem Amlogic S805 i 1 GB pamięci RAM. Dodatkowe wyposażenie to m.in.: gigabitowy Ethernet, gniazdo pamięci eMMC, gniazdo kart micro-SD, odbiornik podczerwieni.
Brak towaru
Filament firmy ROSA3D wykonany z wysokiej jakości granulatu PLA. Na szpuli nawinięte jest 0,8 kg filamentu o średnicy 1,75 mm. ROSA3D PLA Starter Natural Transparent
Brak towaru
Brak towaru