- Obecnie brak na stanie
ST1S10 KONIEC STABILIZATORÓW LINIOWYCH
Scalony stabilizator impulsowy zastosowany w urządzeniu z łatwością, a nawet ze sporą przewagą zastępuje większość monolitycznych stabilizatorów liniowych.
Monolityczne stabilizatory impulsowe są stosowane w zasilaczach od wielu lat, przy czym dopiero w ostatnich latach producenci półprzewodników wprowadzili do sprzedaży układy wygodne w stosowaniu:
przystosowane do pracy w szerokim zakresie napięć zasilających bez konieczności modyfikacji indukcyjności dławika, charakteryzujące się dużą wydajnością prądową, prostą aplikacją i niewielkimi wymiarami.
W zestawie płytka drukowana oraz dokumentacja.
Dokładny opis EP 10/09
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Zasilacz 5V/3.1A eXtreme z wtykiem microUSB do wszystkich komputerów Raspberry Pi (w tym także do Pi 3 model B oraz Pi 3 model B+)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł z 1-osiowym akcelerometrem ADXL1001 o zakresie do ±100g. Płytka została wyposażona w złącze Grove i komunikuje się przez interfejs analogowy. Seeed Studio 101020633
Brak towaru
Brak towaru
Płytka drukowana do sterownika androidowego z FT311D. AVT5575 A
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł przekaźnikowy do k8006 - zestaw do samodzielnego montażu
Brak towaru
ST1S10 KONIEC STABILIZATORÓW LINIOWYCH