- Obecnie brak na stanie
Chwytak manipulatora 50 mm (srebrny) - SparkFun (ROB-11524)
Chwytak służy jako główny element wykonawczy w większości konstrukcji manipulatorów - to on pozwala podnosić przedmioty lub montować narzędzia. Jego mechanizm może się okazać trudny do wykonania we własnym zakresie, więc gotowe rozwiązanie z pewnością uprości i przyspieszy budowę robota.
Chwytak współpracuje z większością standardowych serw, np. popularnym Hitec-422 (serwo nie wchodzi w skład oferty). Urządzenie zostało w całości wykonane z metalu - aluminium. Tulejki pełniące funkcję łożysk odlano z mosiądzu, a zastosowanie śrub w połączeniach umożliwia ręczne likwidowanie ewentualnych luzów powstałych po długotrwałej pracy.
![]() |
| Wymiary mechanizmu |
|---|
Właściwości
W skład zestawu wchodzi:
![]() |
| Tryby napędzające mechanizm |
|---|
![]() |
| Wygląd mechanizmu (widok z góry) |
|---|
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Sensor pozwala na ulepszenie chwytaka robota o zdolność wyczuwania obiektu chytanego - dzięki czemu robot będzie mógł w odpowiednim momencie ograniczyć siłę nacisku szczęk, nie uszkadzając chwytanego obiektu. SPX-14200
Brak towaru
Filament firmy ROSA3D wykonany z termoplastycznego poliuretanu TPU. Na szpuli nawinięte jest 0,5 kg filamentu o średnicy 1,75 mm. ROSA3D ROSA-Flex 96A Transparent
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu klaskacza 230V. AVT3088 B
Brak towaru
KLOCKI RS485 - KARTA WYJŚĆ OPTOIZOLOWANYCH - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Brak towaru
Zestaw startowy z układem FPGA firmy Altera z rodziny MAX10, który poza klasycznymi, konfigurowalnymi zasobami logicznymi wyposażono w 12-bitowy przetwornik ADC, pamięć Flash dla użytkownika oraz wewnętrzną pamięć konfiguracji. Zestaw wyposażono w złącza systemu Arduino oraz podstawowe peryferia do testowania projektów.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Wyświetlacz LCD TFT 3,2" z ekranem dotykowym. Wyświetlacz jest wyposażony w interfejs SPI do wyświetlania obrazu i obsługi ekranu dotykowego. Rozdzielczość 320x240 pikseli. Waveshare 3.2inch RPi LCD (C)
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw startowy z mikroprocesorem aplikacyjnym STM32MP157C (połączenie typowego procesora z rdzeniem Cortex-A7 oraz mikrokontrolera z rdzeniem Cortex-M4). Układ pozwala użytkownikom na tworzenie aplikacji wykorzystujących oprogramowanie STM32 MPU OpenSTLinux Distribution dla procesora głównego i oprogramowania STM32CubeMP1 dla koprocesora. STMicroelectronics STM32MP157C-DK2
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw 4 płyt montażowych dla Raspberry Pi 4B kompatybilnych z 19-calowym uchwytem do montażu w szafie 3U. Uchwyt znajdujący się na 3. zdjęciu, nie znajduje się w zestawie i należy zakupić go osobno. ArduCAM U6131
Brak towaru
Brak towaru
Mechanizm chwytaka do manipulatora o rozstawie szczęk do 50 mm, w całości wykonany z metalu