- Obecnie brak na stanie
CZUWAK KĄPIELOWY - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Producent: AVT
Inspiracją do stworzenia urządzenia stał się popularny w lokomotywach "czuwak", czyli układ testujący czujność maszynisty. Urządzenie co jakiś czas (co około minutę) najpierw emituje 10 sygnałów świetlnych, w przypadku braku reakcji delikatny sygnał dźwiękowy, a w przypadku dalszego braku czujności, donośny sygnał alarmowy. Czuwak ma całkowicie bezdotykowy system resetowania (wystarczy zbliżyć dłoń do obudowy). Rozwiązanie takie było podyktowane koniecznością obsługi urządzenia w wannie, kiedy ręce są mokre. Czuwak może również służyć do nadzorowania czujności osoby w dowolnej sytuacji, na przykład podczas prac wymagających skupienia. Urządzenie można także zresetować za pomocą zwykłego pilota IR (np. od odbiornika TV).
W zestawie płytka drukowana, zaprogramowany układ oraz dokumentacja.
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
PŁYTKA TESTOWA DO KURSU BASCOM AVR MIKROPROCESOROWA OŚLA ŁĄCZKA - PŁYTKA DRUKOWANA
Brak towaru
Wyświetlacz AMOLED 5,5" z ekranem dotykowym. Wyposażony w interfejs HDMI do wyświetlania obrazu oraz USB do ekranu dotykowego. Rozdzielczość 1920x1080 pikseli. W zestawie obudowa. Waveshare 5.5inch HDMI AMOLED (with case)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Pomarańczowy filament 1,75 mm 0,85 kg Easy PLA firmy Fiberlogy
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Magnes trwały neodymowy walcowy o średnicy 7 mm i wysokości 5 mm.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
HK Vibration Damping Balls (200g=Yellow) (8 PCS) (40616)
Brak towaru
Brak towaru
Miniaturowy, zdalnie sterowany robot (Mini R/C Battle Robot) z pilotem RC 2,4GHz, ładowarką i sygnalizatorami świetlnymi. Kolor czarny.
Brak towaru
Płytka rozszerzeniowa do STM32 Nucleo z czytnikiem kart NFC opartym na układzie ST25R3916. Płytka zawiera złącze kompatybilne z Arduino Uno R3. STMicroelectronics X-NUCLEO-NFC06A1
Brak towaru
CZUWAK KĄPIELOWY - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD