Silnik bezszczotkowy Turnigy L2210-1400 (210 W) (HK18544)
PRODUCT ID: L2210-1400
Multimetr pozwalający na pomiar napięcia stałego do 500 V, napięcia zmiennego do 500 V, prądu stałego do 5 A oraz rezystancji. Miernik wyposażony jest w tester diod i tranzystorów oraz wskaźnik rozładowania baterii. XTREME DT830B