- Obecnie brak na stanie
Redaktor Naczelny poleca
Bluetooth dla każdego. Wykorzystanie łącza Bluetooth wydaje się trudne. Tym bardziej napisanie dedykowanej aplikacji dla urządzenia mobilnego. Artykuł okładkowy udowadnia, że wcale nie jest to tak trudne jak się wydaje! Przekonaj się i Ty! Naprawdę warto!
Elektronika dla juniora (i seniora). W ramach czwartego już spotkania masz okazję zapoznać się z diodami LED z bardzo praktycznej strony. Zdobędziesz cenną wiedzę niezbędną każdemu elektronikowi. Dla bardziej doświadczonych to znakomita, niepowtarzalna okazja, żeby wreszcie zweryfikować stereotypy.
Wokół języka C – Rejestry I/O. Nie można programować mikrokontrolerów jednoukładowych bez zrozumienia zasad obsługi zawartych w nich licznych urządzeń peryferyjnych. Artykuł dla wszystkich – także dla tych, którzy jeszcze nie programują.
Dwufunkcyjny włącznik akustyczny. Zdalne sterowanie to nie tylko piloty na podczerwień lub fale radiowe. „Od zawsze” dużym zainteresowaniem cieszą się urządzenia reagujące na dźwięki czyli różnego rodzaju „klaskacze”.
W numerze:
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł PowerCell umożliwia zasilanie systemów 3,3V oraz 5V z pojedynczego ogniwa litowo-polimerowego (LiPol). Wbudowana ładowarka. SparkFun PRT-11231
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zmontowany termostat uniwersalny. AVT3131 C
Brak towaru
Przełącznik (przekaźnik) sterowany za pośrednictwem sieci GSM/GPRS. Wyłącznik (przekaźnik) pozwala na zdalną kontrolę urządzenia zasilanego z sieci 230 V o maksymalnym poborze prądu 16 A. Urządzenie współpracuje z aplikacją eWeLink na smartfony
Brak towaru
Moduł kamery 5 Mpx z sensorem OV5647 współpracujący ze wszystkimi wersjami Raspberry Pi z możliwością wymiany obiektywu i dołączonym szerokokątnym obiektywem LS-40180 Fisheye M12x0.5. Maksymalna rozdzielczość video wynosi 1080p. ArduCam B0055
Brak towaru
PmodAD1 to moduł z dwoma przetwornikami DAC. Digilent 210-063
Brak towaru
Akumulator Li-Po 3,7V/560mAh z przewodami o długości 100mm, zabezpieczenie PCM, wymiary: 40 x 30 x 5mm, waga: 13g
Brak towaru
Brak towaru
Laserowy skaner (Lidar) 360 stopni o częstotliwości pomiaru 10 Hz i 8000 pomiarów/sekundę. Osiąga zasięg do 18 m i błąd pomiarowy na poziomie 1%. DFRobot DFR0584
Brak towaru
Brak towaru
EDW04/16