- Obecnie brak na stanie
Moduł ten to energooszczędny sygnalizator optyczny z diodami LED, przydatny nie tylko podczas pieszych lub rowerowych wycieczek.
Prezentowany układ elektroniczny to nieskomplikowany sterownik sygnalizatora z diodami LED, który może posłużyć między innymi jako urozmaicenie zabawki czy reklamy świetlnej. Można go również zastosować jako wskaźnik pracy urządzenia, światło ostrzegawcze, lampka rowerowa czy lampka piechura zwiększająca jego bezpieczeństwo, gdy porusza się po zmroku.
Układ bezbłędnie zmontowany ze sprawnych elementów od razu będzie poprawnie pracował. Układ przeznaczony jest do zasilania napięciem 6V z 4 baterii AA.
Projekt AVT 790 EdW 08/16
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Wzmacniacz audio klasy A z jednym kanałem o mocy 25 W. Zbudowany w oparciu o popularną konstrukcję J. Hooda z 1969 r. W zestawie 2 sztuki
Brak towaru
Brak towaru
Baby Orangutan B-328 + USB AVR Programmer Combo
Brak towaru
Dwukanałowy generator sygnałowy DDS obsługuje zakres częstotliwości do 15MHz z precyzją do 0.01uHz i technologią DDS zapewniającą stabilność sygnału. Urządzenie oferuje 12-bitową rozdzielczość pionową, rozdzielczość amplitudy 1mV oraz wyjście o impedancji 50Ω. Junctek JDS6600-15
Brak towaru
Brak towaru
NanoPi NEO to miniaturowa płytka z czterordzeniowym układem SoC Allwinner H3 (ARM Cortex-A7) z wbudowaną komunikacją Ethernet. Działa z systemami Ubuntu MATE, Debian, etc. Może być zasilany przez port microUSB. Płytka zawiera także port USB, port szeregowy oraz 36-pinowe złącze GPIO
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zmontowany duży termometr XXL, mierzącego temperaturę w zakresie od -55... +125°C. AVT1790 C
Brak towaru
Brak towaru
Zmontowany uniwersalny 2-kanałowy moduł przekaźnikowy. AVT1914 C
Brak towaru
Terenowe podwozie Dagu Wild Thumper 4WD w kolorze czarnym, w komplecie koła o średnicy 120mm oraz silniki z przekładnią 34:1. Podwozie jest wykonane z blachy aluminiowej, otwory o średnicy 4mm rozmieszczone co 10mm umożliwiają montaż kontrolera oraz akcesoriów. Pololu 1566
Brak towaru
Mały i poręczny czytnik kart microSD, umożliwia odczyt kart na komputerze (złącze USB), jak i w urządzeniach mobilnych (złącze microUSB OTG)
Brak towaru
Taśma FPC długości 250 mm, 50 linii, raster 0.5mm. Adafruit 1682
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu energooszczędnego sygnalizatora optycznego z diodami LED. AVT790 B