- Obecnie brak na stanie

Włącznik czasowy z czujnikiem ruchu, który ma możliwość elastycznego konfigurowania parametrów pracy. Pełni funkcję automatycznie włączanego oświetlenia nocnego i jest przeznaczony do współpracy z taśmami LED. Wykrycie ruchu w pomieszczeniu ze słabymi warunkami oświetleniowymi uruchamia układ czasowy, płynnie rozjaśniając dołączone do wyjścia źródło światła LED. Po upływie czasu ustawionego potencjometrem następuje jego płynne, powolne wygaszenie. Układ po zmontowaniu od razu gotowy jest do pracy, wymaga jedynie przeprowadzenia stosownej do potrzeb konfiguracji.
Projekt AVT 1996 EP 08/18
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Radiator wykonany z aluminium jest przeznaczony do odprowadzania ciepła z pamięci RAM Banana Pi. Można go zastosować do Banana Pi M1, M1+ oraz M2. Polecany szczególnie podczas pracy Banana Pi z dużym obciążeniem, np. z wykorzystaniem aplikacji graficznych lub video. Przegrzanie procesora lub pamięci DDR może spowodować zawieszenie się systemu lub całkowite wyłączenie komputera.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Lokomotywa z tendrem V-Ekspres od UGEARS to model, który oferuje zarówno estetyczne doświadczenie, jak i edukacyjną wartość, sprawiając, że jest to idealny wybór dla miłośników mechaniki, historii i podróży. UGears 70058
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł Mod10DOF to 10 osiowe IMU wyposażone w układy: L3G4200D, ADXL345, HMC5883L i BMP085, moduł zgodny z RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Magnes trwały neodymowy walcowy o średnicy 3 mm i wysokości 10 mm.
Brak towaru
Brak towaru
Płytka drukowana symetrycznego zasilacza do wzmacniaczy audio. AVT3233 A
Brak towaru
Płytka drukowana i zaprogramowany układ do Bedlight - sterownika oświetlenia nocnego z czujką ruchu. AVT1996 A+