Stabilizowany zasilacz laboratoryjny z programowalną pamięcią i płynną regulacją napięcia w zakresie od 0 do 160 V oraz płynną regulacją prądu w zakresie od 0 do 4 A przy mocy maksymalnej 180 W. Ma wbudowane złącze USB typu A z funkcją Quick Charge oraz możliwość komunikacji przez interfejs RS232. Hantek HDP1160V4S
Zasilacz laboratoryjny z programowalną pamięcią i płynną regulacją napięcia w zakresie od 0 do 160 V oraz płynną regulacją prądu w zakresie od 0 do 4 A przy maksymalnej mocy 180 W. Ma funkcje ochrony przed nadmiernym napięciem, prądem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Wbudowana pamięć pozwala na przechowywanie 10 ustawień. Oferuje funkcje szybkiego ładowania USB z wyjściem 5-12V i obsługą różnych protokołów szybkiego ładowania. Zasilacz może pracować trybach C.V. - stałego napięcia wyjściowego oraz C.C. stałego prądu obciążenia.
Zasilacz jest chłodzony wentylatorem, który działa non-stop, a jego prędkość jest zależna od obciążenia. Zasilacz ma duże wyświetlacze LED na bieżąco informujące o aktualnym napięciu i obciążeniu z dokładnością 10 mV i 1 mA.
Przenośny cyfrowy oscyloskop z wbudowanym multimetrem. Ma dwa kanały pomiarowe z pasmem 40 MHz i szybkością próbkowania 250 MSa/s. Hantek 2C42
4-kanałowy oscyloskop cyfrowy z zestawem funkcji do diagnostyki samochodowej. Oferuje pasmo częstotliwości 70 MHz i próbkowanie do 1 GS/s. Może współpracować z komputerami z systemem Windows. Hantek 6074BE Kit IV