

Filtr czerwony do obudowy ZD1006 ABS.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Dławnica ZCG M16-8 PA66 - Dławnica kablowa zcg m16-8 pa66
Nóżki plastikowe Kradex do obudów uniwersalnych to zestaw 4 sztuk lekkich, stabilizujących i ochronnych nóżek wykonanych z trwałego tworzywa sztucznego, zapewniających bezpieczeństwo i trwałość urządzeń elektronicznych
Zestaw plastikowych zębatek o różnej średnicy i liczbie zębów. Idealne do budowy przekładni w niewielkich pojazdach RC i robotach mobilnych
Dławnica kablowa ZCG M12-6J PA66 to jasnoszary przepust kablowy o gwincie metrycznym M12×1,5, wykonany z poliamidu PA66. Jest przeznaczony do kabli o średnicy od 3 do 6,5 mm i zapewnia stopień ochrony IP68, co gwarantuje wysoką szczelność i odporność na warunki zewnętrzne.
Zatrzask ZLATCH10J PC to element wykonany z poliwęglanu (PC), przeznaczony do zamykania obudów hermetycznych, zapewniając szczelność i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dostępny jest w kolorze jasnoszarym (J), co umożliwia estetyczne dopasowanie do obudów w tym samym odcieniu.
ZM CAP 92.57b ABS - Zaślepki do obudowy zm92.57.25u biały ABS
Brak towaru
ZM CAP 92.57 ABS - Zaślepki do obudowy zm92.57.25u czarne ABS
Brak towaru
Zestaw pierścieni osadczych (Segera) o średnicy od 5 do 25 mm. 150 sztuk
Uszczelka do obudowy ZP125.75 o długości 35,5 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
ZM ZPM ABS - Mocowanie obudowy do rur zm zpm czarne ABS
Brak towaru
Dławnica kablowa ZCG M20 – 12J w kolorze jasnoszarym wykonana z PA66, przeznaczona do prowadzenia przewodów o średnicy 6–12 mm w aplikacjach wymagających szczelności klasy IP68. Stosowana w obudowach i urządzeniach elektronicznych w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.
Filtr jasnoszary ZDFJ1004 ABS V0 to akcesorium przeznaczone do obudów montowanych na szynie DIN, wykonane z czerwonego tworzywa ABS. Jego zastosowanie umożliwia ochronę urządzeń elektronicznych przed kurzem i zanieczyszczeniami.
Brak towaru
Zaślepka ZCG PG11 PLUG PA66 to wysokiej jakości element wykonany z poliamidu w czarnym kolorze, przeznaczony do zamykania otworów z gwintem PG11. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach przemysłowych i elektronicznych.
Brak towaru
ZM ZPMJ ABS - Mocowanie obudowy do rur zm zpm jasny ABS
Brak towaru
ZD4TCUJ ABS V0 - Maskownica terminalowa ZD4TCUJ ABS V0 to element ochronny wykonany z pełnego materiału ABS V0, zapewniający wysoką odporność na ogień. Każdy komplet zawiera cztery sztuki o łącznej długości 4 metrów, przeznaczone do uniwersalnego zastosowania w instalacjach elektrycznych, co umożliwia estetyczne i bezpieczne wykończenie obszaru wokół terminali. (4 szt. komplet)
Brak towaru
Czarna dławnica kablowa ZCG PG13.5–12 PA66 umożliwia bezpieczne prowadzenie kabli o średnicy 6–12 mm. Stosowana w szafach sterowniczych, systemach automatyki i przemysłowych obudowach, gdzie wymagana jest wysoka ochrona przed wilgocią i pyłem.
Filtr czerwony do obudowy ZD1006 ABS