- Obecnie brak na stanie
Tomasz Francuz
Układy AVR przebojem wdarły się na rynek mikrokontrolerów. Szybko zdobyły serca hobbystów i profesjonalistów - zdecydowały o tym niska cena, ogromne możliwości i wydajność obliczeniowa oraz prostota używania i dostępność darmowych narzędzi, które ułatwiają programowanie tych układów. Szczególnie dużym uznaniem wśród użytkowników mikrokontrolerów cieszą się układy należące do rodziny XMEGA, jednak do tej pory brak było na polskim rynku publikacji opisujących ich architekturę, programowanie i zastosowanie.
Lukę tę doskonale wypełnia książka "AVR. Praktyczne projekty", której autor postawił sobie za cel szczegółowe omówienie problemów związanych z programowaniem mikrokontrolerów XMEGA, z uwzględnieniem modułów, które nie występują w układach należących do innych rodzin AVR. Jeśli posiadasz już podstawowe umiejętności w zakresie programowania mikrokontrolerów, pozycja ta umożliwi Ci praktyczne rozwinięcie talentów w tej dziedzinie - samodzielnie zrealizujesz m.in. projekt zegara, analizatora logicznego i wiele innych!
To doskonała pozycja zarówno dla czytelników pierwszej książki Tomasza Francuza "Język C dla mikrokontrolerów AVR. Od podstaw do zaawansowanych aplikacji", jak i dla osób, które opanowały podstawy programowania mikrokontrolerów we własnym zakresie.
Brak towaru
Brak towaru
ARM7TDMI, 128kB Flash (ISP), 16kB RAM, 2xADC, DAC, 2xUART, 2xI2C, SPI, LQFP64, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Moduł DIP z mikrokontrolerem ARM LPC2138
Brak towaru
Moduł DIP z mikrokontrolerem ATmega128, kwarc 16 MHz. Idealnie pasuje do zestawu ZL8AVR
Brak towaru
8-bit ST7 MCU, 8kB Flash, 384B RAM, Lite Timer with Watchdog, Autoreload Timer with 32-MHz input clock, SPI, 10-bit ADC with Op-Amp, DIP20, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
ZL4PIC - uniwersalny zestaw uruchomieniowy dla mikrokontrolerów PIC
Brak towaru
ZL3AVR - zestaw uruchomieniowy z mikrokontrolerem ATmega32, wyświetlaczem LED, wyświetlaczem LCD, klawiaturą. Idealne uzupełnienie książki "Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce"
Brak towaru
Brak towaru
Uniwersalny programator ICSP dla mikrokontrolerów PIC
Brak towaru
Tomasz Francuz