KAmod SPI Flash 1MB - Moduł z nieulotną pamięcią typu Flash W25Q80 z interfejsem SPI
search
  • KAmod SPI Flash 1MB - Moduł z nieulotną pamięcią typu Flash W25Q80 z interfejsem SPI
  • KAmod SPI Flash 1MB - Moduł z nieulotną pamięcią typu Flash W25Q80 z interfejsem SPI
  • KAmod SPI Flash 1MB - Moduł z nieulotną pamięcią typu Flash W25Q80 z interfejsem SPI
ID: 1196417
5902186302556
9,89 zł
Brutto

8,04 zł Netto

Moduł KAmod SPI Flash z układem W25Q80 to kompaktowe rozwiązanie do rozszerzania pamięci w projektach embedded, systemach logujących dane, buforach konfiguracji oraz aplikacjach wymagających niezależnej przestrzeni zapisu. Standardowy raster wyprowadzeń umożliwia bezproblemowe wykorzystanie w prototypowaniu i szybkie podłączenie do popularnych mikrokontrolerów obsługujących interfejs SPI.

24h
Dostępny
Dostępna ilość: 50

Opis

Moduł KAmod SPI Flash wyposażony w pamięć nieulotną W25Q80 o pojemności 1 MB (8 Mb) umożliwia łatwe rozszerzenie przestrzeni przechowywania danych w systemach mikroprocesorowych i mikrokontrolerowych. Dzięki interfejsowi SPI o taktowaniu do 50 MHz moduł może być wykorzystywany w aplikacjach wymagających szybkiego dostępu do danych. Wszystkie sygnały interfejsu wyprowadzone zostały w standardowym rastrze 2,54 mm, zarówno jako listwa przy krawędzi płytki, jak i w układzie odpowiadającym obudowie DIL8, co ułatwia integrację z prototypowymi płytkami i płytkami stykowymi. Moduł oferuje opcję zabezpieczenia zapisu przez zworkę „Write protect”.

Właściwości

  • Pamięć nieulotna Flash o pojemności 1 MB (W25Q80)
  • Interfejs SPI o taktowaniu do 50 MHz (praca przy wyższej częstotliwości jest możliwa, ale zależy od jakości/długości połączeń sygnałów interfejsu SPI)
  • Zawartość pamięci można zabezpieczyć przed skasowaniem montując zworkę „Write protect”
  • Sygnały sterujące wyprowadzone jako punkty lutownicze z otworami, rozmieszczone ze standardowym rastrem 2,54 mm, tuż przy krawędzi płytki
  • Sygnały sterujące dodatkowo zostały wyprowadzone jako punkty lutownicze z otworami, rozmieszczone ze standardowym rastrem 2,54 mm w sposób odpowiadający obudowie do montażu przewlekanego DIL8
  • Zasilanie napięciem 2,7...3,6 V
1196417

Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20

Produkty z tej samej kategorii (16)