Obudowy hermetyczne z uszczelką to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rodzajów obudów. Do wyboru są wersje obudów bez uszczelek, z uszczelkami, z tulejkami mosiężnymi oraz w różnych kolorach: jasnoszarym, przezroczystym i w wersji z przezroczystą górą i jasnoszarym dołem. Tworzywo z jakiego wykonywane są te obudowy to polistyren i ABS. Posiadają one klasę szczelności IP67 lub IP65, a także certyfikat IK07 i IK09. Obudowy tej serii doskonale sprawdzają się w środowisku narażonym na działanie wilgoci.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa plastikowa ZP160.80.75 z ABS-u z tulejkami mosiężnymi przeznaczona do standardowych zastosowań elektronicznych. Umożliwia wygodne mocowanie wewnętrznych komponentów bez potrzeby zapewniania szczelności.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP60.40.30UJpH TM ABS-PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 60 x 40 x 30 mm, z jasnym dołem wyposażonym w uszy montażowe oraz przezroczystą pokrywą, wykonana z połączenia ABS i poliwęglanu. Dzięki uszczelce i mosiężnym tulejkom zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie łatwy montaż.
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z102 jasna ABS V0
Brak towaru
ZP120.120.75JpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP120.120.75 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
ZP240.190.60SJ-IP67 TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP240.190.60 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z124 z uszczelką ABS
Zestaw iot.zpset1510 do montażu płytek sbc z obudową jasnoszarą PC
ZP60.40.30SJp-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP60.40.30 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
ZP200.100.75JH TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP200.100.75 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Obudowa plastikowa ZPSU1 to biały komponent wykonany z trwałego tworzywa ABS, zapewniający solidną ochronę dla wewnętrznych elementów elektronicznych. Dzięki estetycznemu wyglądowi i wytrzymałej konstrukcji jest idealna do różnorodnych zastosowań w elektronice.
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z59 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS