Ten miniaturowy moduł (18 x 13 mm) oparty na układzie D24V10F12 zasilany napięciem do 36 V daje na wyjściu napięcie 12 V (maks. 1 A) przy sprawności 85-93%. Dzięki zastosowaniu złącz goldpin 2,54 mm można łatwo dołączyć moduł do płytki stykowej.
.jpg)
Cechy
Moduł przetwornicy DC-DC Step-Down oparty na układzie D36V6F12. Napięcie wejściowe 12,2-50V, napięcie wyjściowe 12V (maks. 600mA). Pololu 3796
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 5 V, 5 A, może być zasilana napięciem do 38 V, wymiary: 17,8 x 20,3 mm. Pololu 2851
Brak towaru
Moduł przetwornicy typu Step-down oparty na układzie D24V25F5, napięcie wejściowe 4.5-38V, napięcie wyjściowe 5V. Pololu 2850
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 15 V, 500 mA, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 13 mm x 10 mm. Pololu 2847
Stabilizator z napięciem wejściowy do 36 V który skutecznie redukuje je do 12 V, przy zachowaniu natężenia do 500 mA. Pololu 2846
Stabilizator z napięciem wejściowy do 36 V który skutecznie redukuje je do 9 V, przy zachowaniu natężenia do 500 mA. Pololu 2845
Brak towaru
Stabilizator z napięciem wejściowy do 36 V który skutecznie redukuje je do 6 V, przy zachowaniu natężenia do 500 mA. Pololu 2844
Stabilizator z napięciem wejściowy do 36 V który skutecznie redukuje je do 5 V, przy zachowaniu natężenia do 500 mA. Pololu 2843
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 2,5 V, 500 mA, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 13 mm x 10 mm. Pololu 2841
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 1,8 V, 500 mA, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 13 mm x 10 mm. Pololu 2840
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 3,3 V, 2,6 A, może być zasilana napięciem od 4 do 36 V, wymiary: 17,8 x 17,8 mm. Pololu 2857
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 5 V, 2,5 A, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2858
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 6 V, 2,5 A, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2859
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 7,5 V, 2,4 A, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2860
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 9 V, 2,3 A, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2861
Moduł przetwornicy DC-DC Step-Down oparty na układzie D24V150F9. Napięcie wejściowe 11-40V, napięcie wyjściowe 9V (maks. 15A). Pololu 2884
Moduł przetwornicy DC-DC Step-Down oparty na układzie D24V150F7. Napięcie wejściowe 9..40V, napięcie wyjściowe 7,5V (maks. 15A). Pololu 2883
Moduł przetwornicy DC-DC Step-Down oparty na układzie D24V10F12. Napięcie wejściowe 12,1-36V, napięcie wyjściowe 12V (maks. 1A). Złącza goldpin 2,54 mm. Pololu 2834