Moduł przetwornicy Step-Down D36V50F3 z napięciem wyjściowym 3,3 V oraz napięciem wejściowym od 4,5 do 50 V. Maksymalne obciążenie prądowe modułu wynosi od 4,5 do 9,5 A i jest zależne od napięcia wejściowego. Przetwornica osiąga standardową sprawność powyżej 80-95%, która jest zależna od napięcia wejściowego i obciążenia. Moduł ma zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, przegrzaniem, przeciążeniem oraz zwarciem.