Moduł przetwornicy Step-Down D36V28F9 z napięciem wyjściowym 9 V oraz napięciem wejściowym od 9,8 do 50 V. Maksymalne obciążenie prądowe modułu wynosi od 2,3 do 3,4 A i jest zależne od napięcia wejściowego. Przetwornica osiąga standardową sprawność powyżej 80-90%, która jest zależna od napięcia wejściowego i obciążenia. Moduł ma zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, przegrzaniem, przeciążeniem oraz zwarciem.
Cechy
Moduł przetwornicy Step-Up z regulowanym napięciem wyjściowym z zakresu 4-25 V przy zakresie napięcia wejściowego 1,5 – 16 V i maksymalnym prądzie wyjściowym 2A. Pololu 799
Przetwornica Step-Up U3V70A z regulawanym napięciem wyjściowym od 4,5 do 20 V, napięciem wejściowym od 2,9 do VOUT i maksymalnym prądzie wyjściowym 10 A. Pololu 2890
Brak towaru
Moduł wyzwalacza przeznaczony do ładowarek PD 2.0 i PD 3.0. Wyposażony został w wejście USB typu C i wyjście na złączu śrubowym ARK 5,08 mm. Umożliwia zasilanie urządzeń napięciem 5 V, 9 V, 12 V, 15 V i 20 V oraz testowanie ładowarek zastępując urządzenie PD
Zestaw 40 szt. przewodów połączeniowych żeńsko-żeńskich, w różnych kolorach o długości 10 cm
Zestaw 40 szt. przewodów połączeniowych męsko-żeńskich, w różnych kolorach o długości 10 cm
Zestaw 40 szt. przewodów połączeniowych męsko-męskich, w różnych kolorach o długości 10 cm
Przetwornica Step-Down D36V50F9 z napięciem wyjściowym 9 V, napięciem wejściowym od 9,9 do 50 V i maksymalnym prądzie wyjściowym 7 A. Pololu 4094
Brak towaru
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 9 V, 2,5 A, może być zasilana napięciem do 38 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2854
Przetwornica Step-Down 5 V, 9 A, może być zasilana napięciem do 38 V, wymiary: 40,6 x 20,3 x 7,6 mm. Pololu 2866
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 5 V, 5 A, może być zasilana napięciem do 38 V, wymiary: 17,8 x 20,3 mm. Pololu 2851
Moduł przetwornicy typu Step-down oparty na układzie D24V25F5, napięcie wejściowe 4.5-38V, napięcie wyjściowe 5V. Pololu 2850
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 15 V, 500 mA, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 13 mm x 10 mm. Pololu 2847
Stabilizator z napięciem wejściowy do 36 V który skutecznie redukuje je do 12 V, przy zachowaniu natężenia do 500 mA. Pololu 2846
Stabilizator z napięciem wejściowy do 36 V który skutecznie redukuje je do 9 V, przy zachowaniu natężenia do 500 mA. Pololu 2845
Stabilizator z napięciem wejściowy do 36 V który skutecznie redukuje je do 6 V, przy zachowaniu natężenia do 500 mA. Pololu 2844
Stabilizator z napięciem wejściowy do 36 V który skutecznie redukuje je do 5 V, przy zachowaniu natężenia do 500 mA. Pololu 2843
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 2,5 V, 500 mA, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 13 mm x 10 mm. Pololu 2841
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 1,8 V, 500 mA, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 13 mm x 10 mm. Pololu 2840
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 3,3 V, 2,6 A, może być zasilana napięciem od 4 do 36 V, wymiary: 17,8 x 17,8 mm. Pololu 2857
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 5 V, 2,5 A, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2858
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 6 V, 2,5 A, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2859
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 7,5 V, 2,4 A, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2860
Bardzo mała synchroniczna przetwornica Step-Down 9 V, 2,3 A, może być zasilana napięciem do 36 V, wymiary: 17,8 mm x 17,8 mm. Pololu 2861
Przetwornica Step-Down D36V28F9 z napięciem wyjściowym 9 V, napięciem wejściowym od 9,8 do 50 V i maksymalnym prądzie wyjściowym 3,4 A. Pololu 3785