Sonda różnicowa wysokiego napięcia. Charakteryzuje się dobrymi parametrami pomiarowymi: pasmem 100 MHz oraz napięciem pracy do 750 V. Sonda ma dwa współczynniki tłumienia: 50X oraz 500X i wykorzystuje interfejs UPI. Micsig DP750-100
Sonda różnicowa wysokiego napięcia firm Micsig to sonda do pomiaru różnicy napięcia między dwoma punktami testowymi, nie odnoszących się do potencjału ziemi. Urządzenie pozwala na obserwację przebiegów bez uziemienia, zmiennych oraz pojedyncze pomiary. Sonda charakteryzuje się dobrymi parametrami pomiarowymi: pasmem 100 MHz oraz napięciem pracy do 750 V. Ma dwa współczynniki tłumienia: 50X oraz 500X ustawiane przez użytkownika. Wyposażona została w interfejs UPI. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi oscyloskopami. W przypadku, gdy oscyloskop nie posiada interfejsu UPI, sonda może zostać podłączona przez złącze BNC za pomocą dołączonego adaptera i zasilana przez port USB typu C.
Przenośny oscyloskop typu Tablet z 10,1-calowym wyświetlaczem LCD oraz ekranem dotykowym. Ma cztery kanały oraz charakteryzuje się dobrymi parametrami pomiarowymi: pasmem 300 MHz, szybkością próbkowania 2 GSa/s oraz buforem pamięci 220 Mpts. Micsig TO3004
Sonda różnicowa Micsig z serii DP przeznaczona do pomiarów sygnałów wysokonapięciowych i różnicowych. Oferuje pasmo częstotliwości 100 MHz oraz możliwość pomiarów napięcia do 700 V. Wykorzystuje standardowe złącze BNC i jest zasilana przez USB typu C. Aktualna rewizja produktu wyposażona została w nową obudowę z trzema przyciskami funkcyjnymi. Micsig DP700
Brak towaru
Dwukanałowy oscyloskop o paśmie 200 MHz, oferujący maksymalną częstotliwość próbkowania 1 GSa/s i głębokość pamięci 70 Mpts. Wyposażony w 8-calowy ekran dotykowy LCD, ułatwia diagnostykę motoryzacyjną, w tym testowanie systemów ładowania, zapłonu oraz sieci CAN i LIN
Brak towaru