- Obecnie brak na stanie
Kabel sieciowy Ethernet Patchcord UTP 5E o długości 3 m - szary, ze złączami 2xRJ45
Kabel przeznaczony do połączeń w punktach dystrybucyjnych oraz połączeń gniazda abonenckiego z urządzeniami aktywnymi takimi jak switch, router lub bezpośrednio z kartą sieciową komputera. Patchcordy znajdują zastosowanie w połączeniach urządzeń pasywnych i aktywnych w sieciach LAN, Ethernet, xDSL, telefonicznych - w domu, biurze i przemyśle. Wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, poddawane wielokrotnym testom i weryfikacji zapewniają najwyższe parametry transmisyjne i zgodność z daną kategorią.
Spełniają następujące normy produktowe i aplikacyjne: PN-EN 41003:2001, PN-EN 50173:2004, ISO/IEC 11801:2002, ANSI/TIA/EIA-568-B.2-1, PN-EN 60-603-7-1:2002 (U).
Cechy
Tester do testowania kabli z wtykami RJ45 i RJ11. Wykrywa nieprawidłowości takie jak zwarcia, rozwarcia, zamienione żyły, zamienione pary. NAR0167
Zaciskacz wtyków 8P8C (RJ-45), 6P6C (RJ-12), 6P4C (RJ-11), 6P2C z obcinaczką. NAR0008
Zaciskacz wtyków do wtyków 8 pinowych, 6 pinowych, 4 pinowych, m.in. 8P8C (RJ-45), 6P6C (RJ-12), 6P4C (RJ-11), 4P4C, 4P2C PLUGS, DEC/OFF SET PLUG-6P6C, wyposażona w 2 noże. NAR0051
Brak towaru
ATmega16-16PU to mikrokontroler z rodziny AVR, w 40-nóżkowej obudowie DIP, wyposażony jest w pamięci: 16 kB Flash, 1 kB RAM, 512 B EEPROM. Zasilany jest napięciem 4,5..5,5 V, maksymalne taktowanie to 16 MHz. Na pokładzie są m.in.: 4 kanały PWM, interfejsy UART, SPI i TWI, 10-bitowy przetwornik A/C.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw płytek PCB z zaprogramowanym układem do termometra LED - wersja 27mm zielony. AVT1697/2/G A+
Brak towaru
Czujnik inercyjny IMU, 10-osiowy, barometr z kompensacją temperatury, niski pobór energii. Waveshare WSH 10 DOF IMU Sensor (C)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Radiator wykonany z aluminium jest przeznaczony do odprowadzania ciepła z pamięci RAM Banana Pi. Można go zastosować do Banana Pi M1, M1+ oraz M2. Polecany szczególnie podczas pracy Banana Pi z dużym obciążeniem, np. z wykorzystaniem aplikacji graficznych lub video. Przegrzanie procesora lub pamięci DDR może spowodować zawieszenie się systemu lub całkowite wyłączenie komputera.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł rozszerzeniowy gamepad to płytka z joystickiem i przyciskami przeznaczona dla zestawu rozwojowego micro:bit. Jego kształt i konstrukcja przypomina wygląd przenośnej konsoli do gier. Waveshare Joystick for micro:bit
Brak towaru
Kabel sieciowy Ethernet Patchcord UTP 5E o długości 3 m - szary, ze złączami 2xRJ45