- Obecnie brak na stanie

Poszukiwanie skarbów i militariów. . . temat, który potrafi spowodować mocniejsze bicie serca u niejednego faceta (a może i niewiasty). Do zrealizowania takiej przygody potrzebny jest odpowiedni teren (z perspektywami), sporo czasu i wytrwałości a także odpowiedni sprzęt. Gotowe wykrywacze metali dobrej klasy to wydatek, co najmniej kilkuset złotych. Tymczasem podobne urządzenie można zbudować samodzielnie uzyskując wcale niezłe parametry.
Proponujemy wykonanie wykrywacza impulsowego, z dużym zasięgiem praktycznym, bardzo dobrą czułością i odpornością na zmiany mineralizacji gleby. Pewną niedogodnością jest brak możliwości rozróżniania metali ferro i diamagnetycznych.
Urządzenie szczególnie polecane wszystkim, którym tęskno do poszukiwania zaginionych skarbów
Wybrane parametry:
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
actionBoxS to kompaktowy, zasilany 230V sterownik WiFi, umożliwiający konfigurację i kontrolę do 30 akcji w systemach automatyki domowej
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł kamery 1 MPx z sensorem OV9281 współpracujący z wszystkimi wersjami Raspberry Pi. Wyposażony w migawkę i filtr IR, charakteryzuje się dobrą czułością. ArduCAM B0225
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
COM-11557 - Thermochromatic Pigment - Bright Yellow (20g)
Brak towaru
Listwa montażowa ARK 3-pinowa o rastrze 5,0 mm, rozłączalna. 301-5.0-03P-12-00A(H)-GR
Brak towaru
Cyna bezołowiowa Sn99Cu0,7Ag0,3 z topnikiem EVO11, szpula 500 g, średnica 0,5 mm. Cynel SAC307-0.5/500
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru