- Obecnie brak na stanie
Zasilacz jest podstawowym komponentem każdego urządzenia elektrycznego czy elektronicznego. W czasach, gdy urządzenia elektroniczne budowane są praktycznie przez każdego nawet niewtajemniczonego w elektronikę konstruktora, opisywane rozwiązanie układowe idealnie sprawdzi się, jako „reduktor” napięcia zasilającego.
Elementy potrzebne do budowy modułu są popularne i łatwo dostępne.
Projekt AVT 1895 EP 10/16
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
ATmega8-16PU to mikrokontroler z rodziny AVR w obudowie DIP28W, wyposażony jest w pamięci: 8 kB Flash, 1 kB SRAM, 512 B EEPROM. Dodatkowe wyposażenie to: interfejs UART, interfejs SPI oraz TWI. Napięcie zasilania to 4,5..5,5 V, maksymalne taktowanie 16 MHz.
Brak towaru
Brak towaru
Ściereczki suche do pielęgnacji sprzętu biurowego i komputerowego, CHE1585
Brak towaru
UGears Globus to nie tylko model do składania, ale także fascynujący obiekt, który inspiruje do nauki i odkrywania świata. Jest to idealny prezent dla osób w każdym wieku, interesujących się geografią, podróżami, a także dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe i oryginalne dekoracje do domu czy biura. UGears 70128
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Wyświetlacz LCD 4x20 z podświetlaniem LED (WHITE) NEGATIVE BLUE, 60x98 mm, ENG/JAPAN; 6 O\'CLOCK; rozszerzony zakes. temperatury, prąd podświetlenia (backlight) I=60mA (U=5V)
Brak towaru
Ogniwo słoneczne o napięciu wyjściowym 8V w łatwej w montażu obudowie SOIC16.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł współpracujący z Arduino Ethernet Shield 2 oraz Arduino Ethernet. Umożliwia podłączenie zasilania do Arduino z sieci Ethernet. Zgodny ze standardem IEEE 802.3af Power-over-Ethernet.
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu uniwersalnego modułu zasilającego 12V. AVT1895/12 B