- Obecnie brak na stanie
Programator-debugger JTAG/SWIM dla mikrokontrolerów STM32 i STM8 (ST-Link)
Uwaga! W ofercie dostępna jest nowa wersja interfejsu zgodna z ST-Link/V2 o oznaczeniu ZL30PRGv2.
ZL30PRG - Programator-debugger JTAG/SWIM dla mikrokontrolerów STM32 i STM8 (ST-Link)
Uwaga! Zapraszamy na stronę www.stm32.eu, na której są dostępne projekty i porady dla użytkowników mikrokontrolerów STM32.
Programator-debugger z USB obsługujący interfejsy JTAG (mikrokontrolery STM32) i SWIM (mikrokontrolery STM8).
W pełni zgodny z programatorem-debuggerem ST-Link firmy STMicroelectronics.

Interfejs ZL30PRG jest funkcjonalnym odpowiednikiem ST-Linka firmy STMicroelectronics. Za jego pomocą można programować w systemie mikrokontrolery z rodzin: STM32 (poprzez złącze JTAG) oraz STM8 (poprzez złącze SWIM), można także debugować pracę mikrokontrolerów z obydwu rodzin.
Urządzenie współpracuje z komputerem PC poprzez interfejs USB, jest obsługiwane przez środowiska programistyczne:

Podstawowe właściwości:
Na stronie http://www.stm32.eu w dziale Narzędzia znajduje się bezpłatny program pracujący pod kontrolą systemu Windows umożliwiający samodzielną pracę programatora:

W skład zestawu wchodzi:
Sonda temperatury typu "K" z przewodem spiralnym, -50°C~+250°C, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Migająca czerwona gwiazda led - zestaw do samodzielnego montażu
Brak towaru
Brak towaru
Kamera o rozdzielczości 5 MPx z interfejsem USB. Wyposażona w sensor CMOS OV5648 z szerokokątnym obiektywem o kącie widzenia 90°. ArduCAM UB0233
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Wyświetlacz LCD 2x24, 118x36mm, FSTN NEGATIVE, podświetlenie LED (yellow-green), rozszerzony zakres temperatury, RoHS
Brak towaru
Programowalny, liniowy zasilacz laboratoryjny o regulowanym napięciu zasilania do 30V oraz prądu do 5A. Zasilacz ma dwa kanały wyjściowe 30V/5A oraz jeden kanał 5V/3A. Wyposażony w interfejs USB oraz RS-232. Uni-T UTP3305C
Brak towaru
Brak towaru
Programator-debugger JTAG/SWIM dla mikrokontrolerów STM32 i STM8 (ST-Link)