

Obrotowa platforma montażowa PTZ (Pan-Tilt-Zoom) o 1 stopniu swobody zaprojektowana do zastosowania w obszarach robotyki i inteligentnych projektów kamer PTZ. Została zaprojektowana z myślą o maksymalnej elastyczności i funkcjonalności. Platforma wykonana została z wysokiej jakości stopu aluminium o grubości 2 mm. Okrągła metalowa platforma ma średnicę 12 cm i jest napędzana serwem. Górną połowę obrotowej tarczy można wykorzystać jako obrotowy wspornik do różnych urządzeń, takich jak kamery lub czujniki. Zestaw ten może służyć jako doskonała platforma edukacyjna i eksperymentalna.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Zestaw kamery z sensorem Sony IMX219, pozwalający na zdalne sterowanie zoomem. Współpracuje ze wszystkimi wersjami Raspberry Pi. Kamera jest wyposażona w matrycę o rozdzielczości 8 MPx. ArduCAM B01678MP
Zestaw kamery z sensorem AR1335 z matrycą 13 MPx, pozwala na zdalne obracanie kamerą, sterowanie kątem nachylenia oraz zoomem. Współpracuje z minikomputerami Raspberry Pi. W zestawie obrotowa podstawa. ArduCAM B0167B13
Brak towaru
Brak towaru
Płytka montażowa ZMB210.140 IOTp1 to komponent przeznaczony do montażu urządzeń IoT, oferujący standardowe otwory montażowe i kompatybilność z różnymi modułami. Wykonana z trwałych materiałów, zapewnia stabilność i niezawodność zamontowanych urządzeń.
Brak towaru
Zestaw plastikowych zębatek o różnej średnicy i liczbie zębów. Idealne do budowy przekładni w niewielkich pojazdach RC i robotach mobilnych
Brak towaru
ZD2TCUJ ABS V0 to zestaw maskownic z tworzywa trudnopalnego przeznaczony do zakrywania terminali w obudowach. Stosowany w systemach modułowych, zapewnia ochronę i uporządkowanie wewnętrznych elementów instalacji elektrycznych.
Filtr jasnoszary ZDFJ1004 ABS V0 to akcesorium przeznaczone do obudów montowanych na szynie DIN, wykonane z czerwonego tworzywa ABS. Jego zastosowanie umożliwia ochronę urządzeń elektronicznych przed kurzem i zanieczyszczeniami.
Brak towaru
ZM ZPMb ABS - Mocowanie obudowy do rur zm zpm biały ABS
Brak towaru
Zaślepka ZCG PG16J PLUG PA66 to element wykonany z poliamidu PA66, przeznaczony do zamykania otworów o gwincie PG16 w obudowach, zapewniając stopień ochrony IP68. Dostępna jest w kolorze jasnoszarym, oferując estetyczne i szczelne zamknięcie otworów w różnych aplikacjach.
Brak towaru
Zaślepka ZCG M20 PLUG PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z trwałego poliamidu (PA66) w czarnym kolorze, przeznaczony do zamykania otworów z gwintem M20. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach przemysłowych i elektronicznych. Jej solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność i długotrwałe użytkowanie.
Brak towaru
Filtr przezroczysty ZDFp1008 ABS to akcesorium przeznaczone do obudów montowanych na szynie DIN, wykonane z przezroczystego tworzywa ABS. Jego zastosowanie umożliwia ochronę urządzeń elektronicznych przed kurzem i zanieczyszczeniami, jednocześnie pozwalając na obserwację wskaźników lub wyświetlaczy bez konieczności otwierania obudowy.
Brak towaru
Dławnica kablowa ZCG M20 – 12J w kolorze jasnoszarym wykonana z PA66, przeznaczona do prowadzenia przewodów o średnicy 6–12 mm w aplikacjach wymagających szczelności klasy IP68. Stosowana w obudowach i urządzeniach elektronicznych w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.
Uchwyt montażowy naścienny dwuczęściowy ZWM30-ZWM31 ABS biały (4 wkręty, 1 taśma - komplet)
Dławnica kablowa ZCG PG21-18J PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z wytrzymałego poliamidu (PA66) w jasnoszarym kolorze, przeznaczony do uszczelniania kabli o średnicy zewnętrznej od 13 do 18 mm. Wyposażona w gwint PG21, zapewnia skuteczną ochronę przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach elektrycznych i elektronicznych.
Dławnica kablowa ZCG PG7-6 PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z wytrzymałego poliamidu (PA66) w czarnym kolorze, przeznaczony do uszczelniania kabli o średnicy zewnętrznej od 3 do 6,5 mm. Wyposażona w gwint PG7, zapewnia skuteczną ochronę przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach elektrycznych i elektronicznych.
Czarna dławnica kablowa ZCG PG11–10 PA66 umożliwia bezpieczne prowadzenie i uszczelnianie przewodów o średnicy 5–10 mm. Stosowana w instalacjach przemysłowych i szafach sterowniczych, gdzie wymagana jest wysoka szczelność i trwałość.
ZD2TCJ ABS V0 to pełna maskownica terminali wykonana z materiału odpornego na działanie ognia, przeznaczona do ochrony i porządkowania połączeń wewnątrz obudów. Komplet czterech sztuk umożliwia szybki montaż w instalacjach modułowych.
Nóżki plastikowe Kradex do obudów uniwersalnych to zestaw 4 sztuk lekkich, stabilizujących i ochronnych nóżek wykonanych z trwałego tworzywa sztucznego, zapewniających bezpieczeństwo i trwałość urządzeń elektronicznych
Obrotowa platforma montażowa PTZ (Pan-Tilt-Zoom) o 1 stopniu swobody zaprojektowana do zastosowania w obszarach robotyki i inteligentnych projektów kamer PTZ