Obudowy hermetyczne ZP mogą być stosowane do wszelkich urządzeń, przy których zachodzi konieczność hermetycznego zamknięcia. Słupki montażowe w obudowie umożliwiają stabilne przymocowanie szyny DIN wewnątrz obudowy. Dostępne są wersje z materiału ABS oraz z PC. Pokrywa może być wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Obydwie części obudowy skręcane są niewypadającymi śrubami.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Kompaktowa i estetyczna obudowa stworzona specjalnie dla Adafruit Feather RP2040 z portem USB Type A Host zapewnia skuteczną ochronę oraz pełen dostęp do wszystkich kluczowych złączy i przycisków. Wykonana z półprzezroczystego, mlecznobiałego tworzywa SLA, pozwala na widoczność wskaźników LED, a dzięki beznarzędziowemu montażowi i dołączonym uchwytom, doskonale sprawdza się zarówno w projektach stacjonarnych, jak i mobilnych. Adafruit 6057
Obudowa ZP120.60.60UJp TM PC z uchami montażowymi i przezroczystą pokrywą zapewnia trwałość, estetykę i łatwą kontrolę wizualną wnętrza. Konstrukcja z poliwęglanu i tulejki mosiężne sprawdzają się w projektach przemysłowych oraz zaawansowanych aplikacjach elektronicznych.
Obudowa ZP150.50.60UJp TM ABS-PC o klasie szczelności IP68 i przezroczystej pokrywie stanowi niezawodne zabezpieczenie komponentów elektronicznych w trudnych warunkach środowiskowych. Trwała konstrukcja z uszami montażowymi oraz tulejkami mosiężnymi umożliwia łatwy montaż i kontrolę instalacji przemysłowych i zewnętrznych.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45JpH TM ABS-PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, z jasnym dołem wykonanym z ABS i przezroczystą pokrywą z poliwęglanu. Wyposażona w uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwia łatwy montaż.
ZP120.120.45UJpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP120.120.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
ZP160.80.60UJH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex wykonana z poliwęglanu, wyposażona w uszy, uszczelkę i tulejki mosiężne, przeznaczona do wymagających zastosowań przemysłowych i instalacyjnych.
Obudowa hermetyczna Z116 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Modułowe obudowy na szynę DIN wykonane z samogasnącego ABS V0 w kolorze jasnoszarym, dostępne bez uszczelki, z opcją czerwonego przezroczystego filtra zamiast białego panelu górnego, o wymiarach 65.2x89.8x142.8 mm. Kradex ZD1008J ABS V0
Brak towaru
ZP120.80.45SUb-IP67 TM ASA - Obudowa hermetyczna ZP120.80.45 biała z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ASA
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z90 jasna z uszczelką PS
Obudowa plastikowa ZP90.90.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Brak towaru
ZP210.140.60UJH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP210.140.60 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP240.190.60JH TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP240.190.60 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS