- Nowy
35,19 zł Netto
ZP160.80.60UJH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex wykonana z poliwęglanu, wyposażona w uszy, uszczelkę i tulejki mosiężne, przeznaczona do wymagających zastosowań przemysłowych i instalacyjnych.
Obudowa hermetyczna ZP160.80.60UJH TM PC wykonana z jasnoszarego tworzywa PC (poliwęglan), przeznaczona do ochrony układów elektronicznych w aplikacjach wymagających zwiększonej wytrzymałości mechanicznej i odporności na warunki zewnętrzne. Wyposażona w uszy montażowe, uszczelkę oraz tulejki mosiężne w słupkach wewnętrznych umożliwiających trwały montaż elementów, takich jak płytki drukowane czy szyny DIN. Pokrywa skręcana przy pomocy niewypadających śrub zapewnia wygodny dostęp serwisowy.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa plastikowa Z128 jasna z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.45SUJ-IP67 TM ABS wykonana z tworzywa ABS, z zalewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi, zapewnia szczelność na poziomie IP67. Przeznaczona do ochrony urządzeń elektronicznych w środowiskach narażonych na działanie pyłu i wody.
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP160.80.45 z ABS-u w wersji z tulejkami mosiężnymi i uchami montażowymi przeznaczona do standardowych instalacji elektronicznych. Sprawdza się w projektach niewymagających podwyższonej szczelności obudowy.
Brak towaru
ZP180.120.90 SET2 PC - Obudowa plastikowa ZP180.120.90 set2 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z116 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Obudowa hermetyczna ZP180.120.90 z poliwęglanu z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do ochrony elektroniki w trudnych warunkach środowiskowych. Gwarantuje wysoki poziom szczelności i odporności mechanicznej, sprawdzając się w automatyce i instalacjach zewnętrznych.
Brak towaru
Obudowa ZP150.50.60UJp TM ABS-PC o klasie szczelności IP68 i przezroczystej pokrywie stanowi niezawodne zabezpieczenie komponentów elektronicznych w trudnych warunkach środowiskowych. Trwała konstrukcja z uszami montażowymi oraz tulejkami mosiężnymi umożliwia łatwy montaż i kontrolę instalacji przemysłowych i zewnętrznych.
Brak towaru
ZP120.120.75JH TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP120.120.75 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZP240.190.60Jp TM PC - Obudowa plastikowa ZP240.190.60 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP45.45.40UJH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP45.45.40 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
ZP60.40.30Jp TM PC - Obudowa plastikowa ZP60.40.30 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa hermetyczna Z124 jasna z uszczelką z tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZP120.80.60 SET2 PC - Obudowa plastikowa ZP120.80.60 set2 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa aluminiowa ZR300.367.134 to wysokiej jakości produkt o wymiarach 367 mm x 300 mm x 134 mm, malowany proszkowo na czarno, co zapewnia estetyczny wygląd i dodatkową ochronę przed korozją. Wykonana z trwałego aluminium, doskonale nadaje się do zastosowań w elektronice, oferując solidną ochronę dla wewnętrznych komponentów. Jej konstrukcja umożliwia łatwy montaż i integrację z różnorodnymi systemami elektronicznymi.
Brak towaru
Hermetyczna obudowa ZP120.120.60UJH TM PC wykonana z poliwęglanu, z uszczelką i tulejkami mosiężnymi, przeznaczona do zabudowy urządzeń elektronicznych w środowiskach narażonych na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak kurz i wilgoć.
Brak towaru
ZP160.80.60UJH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex wykonana z poliwęglanu, wyposażona w uszy, uszczelkę i tulejki mosiężne, przeznaczona do wymagających zastosowań przemysłowych i instalacyjnych.