38,13 zł Netto
ZP160.80.45UJH TM PC to obudowa hermetyczna Kradex z uszczelką i tulejkami mosiężnymi, wykonana z poliwęglanu, przeznaczona do ochrony układów elektronicznych w wymagających warunkach środowiskowych.
Obudowa hermetyczna ZP160.80.45UJH TM PC wykonana z jasnoszarego tworzywa PC (poliwęglan), przeznaczona do zabudowy elektroniki w aplikacjach wymagających trwałości i odporności na warunki środowiskowe. Wyposażona w uszy montażowe, uszczelkę oraz tulejki mosiężne, umożliwia łatwe mocowanie płytek PCB lub szyn DIN wewnątrz obudowy. Obie części skręcane są niewypadającymi śrubami, co ułatwia montaż i konserwację. Przeznaczona do zastosowań przemysłowych i zewnętrznych.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Z74SJ-IP67 TM ABS - Obudowa hermetyczna Z74 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Uniwersalna obudowa wykonana z trudnopalnego ABS w kolorze czarnym. Idealnie sprawdzi się do zastosowania w niewielkich urządzeniach elektronicznych. Multicomp Pro MCG1908
Estetyczna i minimalistyczna obudowa zaprojektowana z myślą o ładowarce Adafruit BQ25185 USB/DC/Solar Charger skutecznie chroni płytkę zarówno podczas pracy, jak i transportu. Wykonana w technologii SLA z półprzezroczystego mlecznobiałego tworzywa, umożliwia podgląd stanu LED-ów bez otwierania, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich złączy i opcję montażu dzięki uchwytom typu ear-mount. Adafruit 6126
ZP60.40.30SJ-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP60.40.30 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa hermetyczna Z124 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.75SJp-IP67 TM PC to wysokiej jakości produkt o wymiarach 90 mm x 90 mm x 75 mm, wykonany z jasnego poliwęglanu. Wyposażona w przezroczystą pokrywę, zalewaną uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia klasę szczelności IP67, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w aplikacjach wymagających niezawodnej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
Brak towaru
Brak towaru
ZR250.260.90 RAW - Obudowa aluminiowa zr250.260.90
Obudowa plastikowa Z89 jasna z filtrem czerwonym ABS
Brak towaru
Obudowa ZP150.50.60UJH TM PC wykonana z odpornego poliwęglanu oferuje pełną ochronę (IP68) oraz zabezpieczenie przed uderzeniami (IK08), co czyni ją odpowiednią do instalacji przemysłowych, terenowych i zewnętrznych. Konstrukcja z uszczelką i tulejkami mosiężnymi umożliwia stabilny i szczelny montaż elementów wewnętrznych.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
ZP210.140.75SJp-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP210.140.75 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP160.80.45UJH TM PC to obudowa hermetyczna Kradex z uszczelką i tulejkami mosiężnymi, wykonana z poliwęglanu, przeznaczona do ochrony układów elektronicznych w wymagających warunkach środowiskowych.