Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produkty


Obniżka! Sonoff MINI - inteligentny mini przełącznik z WiFi Zobacz większe

Sonoff MINI - mini przełącznik z WiFi

Uniwersalny przełącznik sterowany WiFi. Ma niewielkie wymiary i może zostać zamontowany w standardowej puszce podtynkowej np. za przełącznikiem oświetlenia. Sonoff MINI

Więcej szczegółów

ID: 581710

34,17 zł brutto (23% VAT)
27,78 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Sonoff MINI to uniwersalny przełącznik sterowany WiFi. Ma niewielkie wymiary i może zostać zamontowany w standardowej puszce podtynkowej za przełącznikiem oświetlenia. Dzięki temu Sonoff Mini umożliwia przerobienie istniejącej standardowej instalacji w instalację sterowaną WiFi.

Przełacznik umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie urządzeń oraz ustawienie harmonogramów. W przypadku, gdy sieć nie ma dostępu do internetu, może pracować w sieci lokalnej. Sterowanie odbywa się za pomocą przejrzystej aplikacji eWeLink dostępnej na platformy Android i iOS. Urządzenie jest kompatybilne z Amazon Alexa i Google Home oraz wspiera usługę IFTTT. 

Sonoff Mini obsługuje tryb DIY (przeznaczony dla programistów), który pozwala użytkownikom zintegrować przełacznik z systemem sterowania inteligentnym domem typu open source poprzez wgranie własnego oprogramowania przez port OTA.

Aplikacja eWeLink

Aplikacja eWeLink dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Program obsługuje wiele języków (m.in. polski, chiński, angielski, duński, rosyjski, włoski, francuski, hiszpański, niemiecki, turecki, słowacki, grecki).

Właściwości

  • Napięcie: od 100 V do 240 V AC 50/60 Hz 
  • Pobór prądu: 10 A
  • Komunikacja: WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
  • Materiał: PC V0
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4,1 lub wyżej, iOS 9.0 lub wyżej
  • Wsparcie dla Google Home i Amazon Alexa
  • Wymiary: 42,6 x 42,6 x 20 mm

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane