Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Obniżka! Sonoff SNZB-02 - czujnik temperatury i wilgotności Zigbee Zobacz większe

Sonoff SNZB-02 - czujnik temperatury i wilgotności Zigbee

Bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności pracujący w ramach standardu Zigbee. Może współpracować np. z wentylatorem lub nawilżaczem powietrza i załączać je, gdy odczyty osiągną wartości graniczne. Sonoff SNZB-02

Więcej szczegółów

ID: 581715

49,87 zł brutto (23% VAT)
40,55 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Sonoff SNZB-02 to bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności pracujący w ramach standardu Zigbee. Pozwala na śledzenie zmian temperatury i wilgotności w domu oraz ustawienie alertów o zbyt wysokiej/niskiej temperaturze i wilgotności. Urządzenie jest konfigurowane za pomocą aplikacji i do prawidłowej pracy wymaga połaczenia z Sonoff Zigbee Bridge. Czujnik informuje użytkownika o niskim poziomie naładowania baterii. Może współpracować z innymi urządzeniami np. wentylatorem lub nawilżaczem powietrza i załączać je, gdy temperatura lub wilgotność osiągną wartości graniczne.

Zigbee to standard, który oferuje wiele zalet bardzo korzystnie wpływających na pracę urządzeń w ramach systemu. Podstawową z nich jest prędkość parowania urządzeń - standard Zigbee pozwala na 3 razy szybsze parowanie urządzeń niż WiFi. Poza tym każde urządzenie wpięte na stałe do prądu zwiększa zasięg sieci. Zigbee oferuje także duży zasięg - do 80 m w przestrzeni otwartej.

Właściwości

  • Zasilanie: bateria 3 V CR2450 (w zestawie)
  • Komunikacja: Zigbee (IEEE 802.15.4)
  • Materiał: PC
  • Wymiary: 43 x 43 x 14 mm

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane