Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Obniżka! Sonoff SNZB-01 - bezprzewodowy przycisk Zigbee Zobacz większe

Sonoff SNZB-01 - bezprzewodowy przycisk Zigbee

Bezprzewodowy przycisk pracujący w ramach standardu Zigbee. Umożliwia sterowanie urządzeniami połączonymi w sieci za pomocą jednej z trzech funkcji - pojedynczonego, podwójnego oraz długiego naciśnięcia przycisku. Sonoff SNZB-01

Więcej szczegółów

ID: 581714

35,90 zł brutto (23% VAT)
29,19 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Sonoff SNZB-01 to bezprzewodowy przycisk pracujący w ramach standardu Zigbee. Umożliwia sterowanie urządzeniami połączonymi w sieci za pomocą jednej z trzech funkcji - pojedynczonego, podwójnego oraz długiego naciśnięcia przycisku. Urządzenie jest konfigurowane za pomocą aplikacji i do prawidłowej pracy wymaga połaczenia z Sonoff Zigbee Bridge. Przycisk umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie urządzeń oraz ustawienie harmonogramów. Informuje także użytkownika o niskim poziomie baterii.

Zigbee to standard, który oferuje wiele zalet bardzo korzystnie wpływających na pracę urządzeń w ramach systemu. Podstawową z nich jest prędkość parowania urządzeń - standard Zigbee pozwala na 3 razy szybsze parowanie urządzeń niż WiFi. Poza tym każde urządzenie wpięte na stałe do prądu zwiększa zasięg sieci. Zigbee oferuje także duży zasięg - do 80 m w przestrzeni otwartej.

Właściwości

  • Zasilanie: bateria 3 V CR2450
  • Komunikacja: Zigbee (IEEE 802.15.4)
  • Materiał: PC
  • Wymiary: 43 x 43 x 16 mm

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane