Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produktySonoff SNZB-04 - czujnik otwarcia/zamknięcia drzwi i okien Zigbee

Bezprzewodowy czujnik otwarcia/zamknięcia drzwi i okien pracujący w ramach standardu Zigbee. Jest znakomitym zabezpieczeniem informującym np. o niepożądanym wejściu do domu. Sonoff SNZB-04

Więcej szczegółów

ID: 581717

37,90 zł brutto (23% VAT)
30,81 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Sonoff SNZB-04 to bezprzewodowy czujnik otwarcia/zamknięcia drzwi i okien pracujący w ramach standardu Zigbee. Jest znakomitym zabezpieczeniem informującym np. o niepożądanym wejściu do domu. Może wysyłać powiadomienia o wystąpieniu zdarzenia, a w połączeniu z kamerą informować o tym, kto wszedł do pomieszczenia. Urządzenie pozwala na odczyt danych z ostatnich 3 miesięcy, dzięki czemu użytkownik może prześledzić zdarzenia z przeszłości. Jest konfigurowane za pomocą aplikacji i do prawidłowej pracy wymaga połaczenia z Sonoff Zigbee Bridge. W połączeniu z inteligentym oświetleniem może również dodać funkcję automatycznego zapalania światła w pomieszczeniu po otwarciu drzwi. Sonoff SNZB-04 składa się z dwóch elementów, z których jeden montowany jest w bezinwazyjny sposób przy pomocy taśmy na ścianie, a drugi na drzwiach lub oknie. Zasilany jest bateryjnie, a aplikacja poinformuje użytkownika, gdy stan naładowania baterii będzie zbyt niski.

Zigbee to standard, który oferuje wiele zalet bardzo korzystnie wpływających na pracę urządzeń w ramach systemu. Podstawową z nich jest prędkość parowania urządzeń - standard Zigbee pozwala na 3 razy szybsze parowanie urządzeń niż WiFi. Poza tym każde urządzenie wpięte na stałe do prądu zwiększa zasięg sieci. Zigbee oferuje także duży zasięg - do 80 m w przestrzeni otwartej.

Właściwości

  • Zasilanie: bateria 3 V CR2450
  • Komunikacja: Zigbee (IEEE 802.15.4)
  • Materiał: PC
  • Wymiary:
    • Magnes: 32 x 15,6 x 13 mm
    • Czujnik: 47 x 27 x 13,5 mm

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane