- Obecnie brak na stanie

Urządzenie umożliwia zdalne włączanie/wyłączanie czterech urządzeń za pomocą typowych pilotów na podczerwień od sprzętu powszechnego użytku. Jego niewątpliwym atutem jest możliwość współpracy praktycznie z dowolnym pilotem na podczerwień, a procedura nauki kodów pilota sprowadza się do kilku łatwych czynności.
Projekt AVT 5599 EP 08/17
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw do samodzielnego montażu dwufunkcyjnego włącznika akustycznego. AVT3144 B
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Ściemniacz sterowany na podczerwień - zestaw do samodzielnego montażu
Brak towaru
Orange Pi to komputer z procesorem Allwinner A20, 1 GB RAM, 1 Gb Ethernet. Dostępne są 4 porty USB 2.0, port USB OTG, złącze GPIO 2x13 kompatybilne z Raspberry Pi oraz gniazdo kart micro-SD. Komputer jest wyposażony w interfejs SATA.
Brak towaru
Brak towaru
Marble Run Wciągnik Stopniowy to zaawansowany zestaw konstrukcyjny UGEARS, który oferuje modułowy, 3-stopniowy tor kulkowy z różnymi przeszkodami, umożliwiający niekończące się zabawy, naukę mechaniki oraz możliwość tworzenia własnego mini parku rozrywki, a także stanowi ciekawy dodatek do domu czy biura. UGears 70157
Brak towaru
FiberFlex 40D to wszechstronny i elastyczny filament, który zapewnia szybki i precyzyjny druk 3D. Jest idealny do tworzenia wytrzymałych i elastycznych elementów, a jego właściwości mechaniczne i chemiczne czynią go doskonałym wyborem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Dzięki różnorodności kolorów i łatwości drukowania, FiberFlex 40D spełni wymagania każdego projektu. Fiberlogy FiberFlex 40D Light green
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu zdalnie sterowanego włącznika 4-kanałowego. AVT5599 B